Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] Vixa


Vixa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Vixa
Imię: Karol
Wiek: 19 29.10.2000
Steam ID: STEAM_0:0:105692885
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 2-3h
Opisz siebie: 

Na imię mam Karol. Mam 19 lat i uczęszczam do IV klasy szkoły średniej. Jestem średniego wzrostu, dobrze zbudowanym mężczyzną, o brązowych włosach. Mam zielone oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby :(. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie. Na co dzień trenuję piłkę ręczną lub majsterkuje przy aucie :D .
Dlaczego akurat Ty?: Mam duże doświadczenie, byłem nie raz na tej posadzie jak nie tu to gdzieś indziej. Nigdy nie było żadnych większych błędów jeżeli chodzi o UBT, więc znam się na rzeczy :D
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak nie raz, nie pierwszy i nie ostatni raz
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 8/10 Nikt nie jest w tym mistrzem,dlatego jak mam wątpliwości pytam kolegów po fachu (UBT)
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Wiadomo, że grałem trzeba sprawdzać co to wynajdują do tych csów, no najbardziej znane AIM, WH, SH, BH, ANTYFLASHE, NOSMOKE  i inne duperele.
Kontakt: forum, fb

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na Nie:

 

- zero aktywności przed podaniem (ostatnia aktywność z 30 marca)

- byłeś, zrezygnowałeś ze wszystkiego

+ za chęci

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jestem na Nie

+ Podanie 

+/- Wiek

- Aktywność 

- Doświadczenie ( jak dostałem bana na NS kiedyś za kogoś nawet nie wiedziałeś ze kilka osób może mieć to samo VALVE i nazwałeś mnie ściemniaczem) 

Link do zajścia

 

sygnatura dami.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że okres próbny 

+ podanie wygląda w miarę estetycznie

+ doświadczenie

+/- wiek

- aktywność na forum mizerna ale może ruszyłbyś zadek na posadzie 

- troszkę ciężki charakter masz

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

 

- Twoja aktywność na forum "Vixa zareagował na odpowiedź w temacie: Hej Cześć Siemanko 31 Marca"

- Zrezygnowałeś ze wszystkiego i nagle chcesz wracać?

- Ostatnio też składałeś podanie o tę samą rangę i od tego czasu cisza.

- Konfliktowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie