Skocz do zawartości

Zablokowane Siema siema :)


Wyku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Nazywam się Marcin. Mam 25 lat i pochodzę z Mazur.

Poza Cs'em także strzelam gdyż jestem żołnierzem :)

O waszej sieci dowiedziałem się z jakiejś grupy z fejsa i szczerze mówiąc lubię grać gdzie jest luźna atmosfera :)

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.... ile tam w armii teraz pestek daja do strzelania na rok 5 ;)

 

Cytat

Oj akurat tutaj się mylisz :)

@ Wyku nie satysfakcjonuje mnie ta odpowiedz :) moze inaczej ile razy w roku trzelacie ;)

 

Cytat

to wszystko zależy między innymi od limitów, rodzaju strzelań, ilość amunicji na dane strzelanie a przede wszystkim od okresu. Średnio strzelanie wypada co miesiąc lecz wiadomo, w jakimś miesiącu nie ma wcale a w niektórych jest kilka. Więcej nie mogę powiedzieć. Mam nadzieję że rozumiesz :)

@ WykuRozumiem ;) mam nadzieje ze dojedziesz w tej armii do emerytury a nie jak kilku moich kolegow ktorym brakowalo  po 2 3 lata i nie przedluzyli im kontraktow.... tak na przyszosc staraj sie edytowac posty przy takich rozmowach na forum zeby nie robic balaganu ;)

Jeszcze raz witam w szeregach csowiczej kompani ;)

Pozdro byq !!

Edytowane przez Dz!ad3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dz!ad3k to wszystko zależy między innymi od limitów, rodzaju strzelań, ilość amunicji na dane strzelanie a przede wszystkim od okresu. Średnio strzelanie wypada co miesiąc lecz wiadomo, w jakimś miesiącu nie ma wcale a w niektórych jest kilka. Więcej nie mogę powiedzieć. Mam nadzieję że rozumiesz :)

Edytowane przez Wyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie