Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Demko jkbdziffko.


LoLek95

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: jkbdziffko.
Serwer: arena 1vs1
IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /ip):  VALVE_1:0:1267160170    IP: 194.36.168.35
Link do demka: https://www8.zippyshare.com/v/EPI3EYXg/file.html paczka 3 demek
Podejrzane momenty:
demko "jkbdziffko."  13:30 sam się poniekąd przyznał na czacie.
demko "jkbdziffko.2" 11:35 dziwne skanowanie 11:50 jeden z dziwnych hs'ow .
demko  "jkbdziffko"  7;15 coś bardzo na pewniaka  wychylił. 8:00 ciekawy aim lock przed zabójstwem. 8:10 dziwnie podchodził pod przeciwnika wcelowany w Niego co chwile.. afk nie tupa, żeby mógł wiedzieć. a na koniec podbiega z kosą? 9:20 dziwny aimlock na scopie, ale może być przypadkiem. 
Opis sytuacji: Gość gra bardzo dziwnie, nie potrafi spreyowac, często trafia niecelnie, a do tego dochodzi kwestia jego klatkowania. Podejrzany ma stały ping 15, mój podczas nagrywania tez był podobny oraz warto dodać, że podczas nagrywania miałem stałe 100fps. Pytałem go o to dlaczego tak ma, to nigdy mi nie wytłumaczył.
Wracając do jego kiepskich umiejętności. Słabo strzela ale czasami wysadza tak soczystego flicka prosto na głowe, że nie jeden by pozazdrościł. Tylko w tym wszystkim dochodzi jego klatkowanie - nie da się zauważyć płynnego ruchu prosto na ciało, jest skok prosto na przeciwnika. 
Tyle w sumie ode mnie. Pozdrawiam cieplutko, LoLek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_zbanowany.png

Demko "jkbdziffko":

 

07:15 - Dobre wyczucie ze spokojem. +b
08:10 - Granie głupa że "sprawdza". Potem pewniak na nożu - prawej do końca nawet nie raczył sprawdzić i w połowie zrezygnował. +b
09:10 - Nic specjalnego -b
10:27 - Znowu ma wyczucie gdzie chłop afczy +b
11:00 - I po raz kolejny +b

Demko "jkbdziffko2":

10:10 - Mam wrażenie że za szybko zaczął strzelać +/- b
11:35 - Widać kawałek broni -b
11:50 - Ten flick jest ciekawy. A szczególnie jak celownik idealnie na modelu się zablokował :v jednak mogło mu się przyfarcić +/-b 

Ban: https://bany.csowicze.pl/ban_list.php?bid=9211
 

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie