Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga Zołza


Radecky

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 03.06.2020r. godz 11:53

 

Nick użytkownika: @ Zolzaa

 

Dowody:

https://zapodaj.net/754b8c4fc8982.jpg.html

 

Świadkowie: Nie ma świadków, będą tylko broniący czyli cała administracja serwera, bo przecież ból du*y pewnie mają że ktoś gra lepiej od nich, to teraz na złość bany dają żeby nie pograć.

 

Uzasadnienie: Na samym początku dostałem screeny, ale to robione przez kogoś innego. Ten użytkownik dał raz ssy, okej rozumiem, kontrola musi być. Następnie ban za autobh, admin wogóle nie potrafi się wypowiedzieć na temat odwołania mimo przeglądania tego tematu. Skoro jest się adminem ma się prawa, ale są też granice tak? Teraz ban z powodem "obraza administracji serwera :)" Od kiedy w powodach daje się takie buźki? To ma być celowy ban? Zwykła familia i kolesiostwo na serwerze tym #3 jest i tyle. Rozumiem doskonale wszystko, ale skoro obraziłem administracje serwera to proszę o wyciągi z logów serwera gdzie taka OBRAZA była. Bo to jest lekka przesada, żeby dawać bezpodstawne bany. Chce tylko i wyłącznie wycinek z logów serwera gdzie obraziłem, jeśli tak okej skarga niesłuszna, jeśli nie było to naprawde, zwykłe kolesiostwo na serwerze.

Pozdro.

 

Edit/

Nie wiem kto dał bana, bo od kiedy serwer jest na sieci nie ma podpiętego bansa z serwera na forum. Może to nie zajmuje długo i fajnie byłoby go dołączyć, bo skarga jest w złą strone jeśli teraz na to patrząc.

 

Edit2/

Powiedz mi @Invisibleew którym miejscu to jest obraza? Polecam zajrzeć do słownika i sprawdzić definicje słowa obraza. Posiadacie admina, który nie zna się na czitach i jedynie chyba dobrze radzi sobie w AMXX i w to wątpie. Po 2 podajesz niektóre screeny np z tym że utrudnianie dozwolone - gdzie tu jest obraza? Wyrażam opinie, a nie obrażam i na u@ pytałem a nie wyśmiewałem. Nie obrażam ludzi, bo po co robić sobie wrogów. To Wy sobie ich robicie i tracicie ludzi na serwerze. Tak samo screen o psilencie - no litości, jak można nie wiedzieć co to jest? Jakie doświadczenie ma takowy admin skoro nie wie jakie są rodzaje czitów? Ja rozumiem, że większą wiedzę powinien posiadać UB/AC team, ale admin też banując powinien coś o tym wiedzieć. 

Po 3 Gdzie ja tu obrażam mpN? Czy moje słowa są skierowane w jego strone? Czemu wzywasz go i wspominasz w temacie? Po to żeby skarga nie była słuszna wydaje mi się.

Nie będę więcej edytował i się wypowiadał, czekam na werdykt ze strony administracji.

@ Właściciel @ Head Admin @ Junior Admin

Edytowane przez Radecky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przejrzałem logi z tygodnia i nie zauważyłem nigdzie obraźliwej wiadomości skierowanej do administracji, jeśli chodzi o bana to nie dała @ Zolzaalecz @Invisibleeproszę jeśli masz jakieś dowody wyślij tutaj w poście, w tym momencie @ Radeckyżebyś nie czuł się pokrzywdzony dostajesz UB, jeśli natomiast znajdą się owe dowody ban zostanie nałożony na taki czas na jaki dostałeś obecnie czyli 24h.

 

 

 

Pozdrawiam, mpN`

 

@EDIT #1

@ RadeckyJeśli chodzi kiedy podłączymy się z bansem pod csowicze to nie jest takie proste jak mówisz, pracujemy nad tym z @ RumcajsJumperbo jak podpinamy bansa pod sieciowego to serwer się wyłącza, mam nadzieję że niedługo się to naprawi. Link do aktualnego bansa serwera DD2 #3-  http://amxbansmpn.mybans.eu/ban_list.php

Edytowane przez mpN`

mPlugins-logo.png.9efee7568627694cac9364a4db01c22d.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz podesle dowody dlaczego zbanowalem pana cwaniaczka :) tylko ladnie je poukladam :)

Gracz ktory napisal skarge obrazil administracje serwera w tym mnie Oraz @mpN` i @ Zolzaa, specjalnie spamowal na U@ jaka nasza administracja jest do kitu , a adminka sprawdzala gracza tego co zglosil tylko chciala dokladnie go sprawdzic ... Reasymujac nie chce mi sie tu pisac duzo macia zacznaczone miejsca w ktory spamowal na U@ napisalem mu ze jak mu sie nie podoba niech zlozy podanie a on dalej spamowal ,wiec juz mialem go banowac, ale mi uciekl dziekuje pozdrawiam!!!

 

 

kolejny raz napisze nie lubie takich ludzi ktorzy prowokuja specjalnie bana zle dalem za to moge @ Radecky przeprosic bo ban powinien wygladac tak "celowa prowokacja administracji" Robilem to na szybko bo mi uciekles ostatnio i nie chcialem zebys mi znowu uciekl ....

 

 

Przyznaje sie do bledu jesli chodzi o sam ban ktory byl zle napisany ........

Tam gdzie podkreslilem sa slowa prowokacji ktore osobicie mnie bardzo oburzyly bo nie pozwole na to zeby ktos obrazal moich adminow, w tym @mpN`

Zakladajac serwery robimy wszystko zeby bylo dobrze my @ Zolzaaprzygotujemy zeby byla najlepsza bo widac jej ambicje i chec nauczenia sie wszystkiego !!!

 

@mpN`przepraszam za zly ban wiem ze moglem sie zdenerwowac Wspolka zoo 2 osobowa wariaciku !!

 

Placzek kolejny w  cs.jpg

skarga na placzka xxx2.jpg

skarka na placzka xxxx3.jpg

Edytowane przez Invisiblee
poprawa co do bana ktory dalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie się wypowiedzieć jako, że akurat wtedy byłem na serwerze (gram pod innym nickiem jakby ktoś się chciał przyczepić, że żadnego Avox'a tam nie było ). Co do samego bana to Radecky  nikogo nie obraził ani z graczy ani z administracji co zresztą pewnie widziała @ BursztyNek.która też była na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png

@mpN` @Invisiblee proszę o zdjęcie bana z gracza @ Radecky gdyż jest on w pełni nie słuszny, stwierdzam to po widocznych ss'ach oraz wypowiedziach @ Avox @ BursztyNek. @Invisiblee

@Invisiblee na spamowanie na U@ jest wiele innych sposobów takich jak (upomnienia, kick, bany na 5,10,15 min) a nie z powodem obrazy administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie