Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga - czikabella #2


Chicken123

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Chicken123
Nick oskarżonego: czikabella
IP/SID oskarżonego: STEAM_1:0:1812896441 
Godzina i data zdarzenia: ~17:20 (pierwsza runda)
Mapa: zm_csdevils
Screeny/demo: na Forum nie ma podanego linka do HLTV
Opis: Zmiana mapy, pierwsza runda (1v1). Pan admin zostaje zombie i próbuje na Madnesie (szaleństwie) wbić do mojej kampy. Ja kładłem co chwilę lmy.
Po czym chyba panu adminowi się nie chciało wbijać i marnować na Madnesy PLN'ów to postanowił kupić (nwm czy dostał czy kupił) i postanowił sobie
rzucić Infection Bomb na ostatniego Humana. A z tego co w Regulaminie pisze: "2.9 Zabrania się rzucania bomby zarażającej na ostatniego człowieka".
I z tego co wiem Admin na dawać przykład graczom a nie gracze adminowi. Z tego też wynika to że pan Admin ma wywalone na Regulamin i gra na
własnych zasadach. Dodam jeszcze od siebie że Admin po rzuceniu takowej bomby powiedział że to przypadkowo i każdemu się zdarza bo inny gracz wszedł i wyszedł.
Mogę się założyć, że gdybym ja na niego rzucił takowa bombę dostał bym bana pewnie według tego Admina na Tydzień albo nawet Perma.

 @ Właściciel CS 1.6 [ZM CoronaVIrusa] @ Forza proszę was, zróbcie coś z tą osobą.

edit #1

@ Czikabella a może wytłumaczysz mi kim jest Gracz po wejściu na Serwer podczas rundy, Humanem czy może Zombie. Więc wiesz jako "Admin" powinieneś to wiedzieć. Jeżeli myślisz sobie że jako Admin możesz sobie robić co chcesz to jesteś w błędzie. I tak do Info nie pisze tej Skargi żebyś mnie przepraszał tylko żeby wszyscy wiedzieli jaki "święty" ty jesteś.

 

edit #2

A czemu nikt nie miał pretensji i nie pisał skarg? Może dlatego że wszyscy mają w to wywalone i nie chce im się pisać Skargi. A po drugie nie wymyślam se tego co pisze, bo jest to prawda. " zawsze postępuje zgodnie z regulaminem" kto ma w to uwierzyć, a może przypomnieć ci że dałeś mi bana na 1 dzień, a w regulaminie nie ma takiego wysokiego bana. Byłem nie raz Adminem więc wiem jak powinien postępować Admin. A ty widać że po wczorajszej skardze na ciebie masz teraz "focha" na mnie i będziesz mi tak robił, ale pamiętaj, ja to nie inni gracze. Poczekamy na odpowiedz wyższych i niech oni zdecydują kto ma z nas racje. 

Edytowane przez Chicken123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zbanowałem go od razu zawsze pierw daje upomnienie ależ ile można po 3 razie nie robienia celi dostał bana na 1 dzień innego po prostu nie mogłem dać lewy jest już doinformowanym a w dodatku wszystko jest przekręcane na moją nie korzyść pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh admin ma pilnować porządku na serwerze i stosować się do regulaminu tylko tego wymagamy 

Co do banowania na 1dzien wkradł się błąd ale fakt faktem mogłeś dawać kicka niż banować... 

Co do paki na ostatniego  , w ostatnim momencie gość wyszedł  paka poleciała a ostatniego zdarza się tutaj mogę dać tylko upomnienie 

 

Jeżeli ktoś chce się jeszcze wypowiedzieć śmiało temat zostawię jeszcze otwarty 

 

Serwer ma własny hltv nie będziemy go podpinać tutaj bo zawsze problemy są 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kubkac :D napisał:

To nie jest wina czikabelli on ma całkiem inne amxmenu, ma jedynie stałe pory nie może zmienić czasu kary (Ban )  to nie jego wina ma po prostu inne amxmenu z mapkami to samo  dlatego moim zdaniem kary (Skargi) są nie słuszne ;d

 

Jeżeli ma Problemy z amxmodmenu to może także banować/kickować przez Konsole, ale dobra mniejsza już z tym.

 

@ Forzamam tylko jedną prośbę, jak możecie to ogarnijcie link do HLTV i podajcie go Administracji Forum żeby go dodała, żeby unikać takich akcji w przyszłości :)

Edytowane przez Chicken123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie