Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga - Admin "czikabella"


Chicken123

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Chicken123
Nick oskarżonego: Admin czikabella
IP/SID oskarżonego: Macie w bazie
Godzina i data zdarzenia: ~ 18:15
Mapa: zm_gbox5
Screeny/demo: nigdzie nie mogę znaleźć linku do HLTV Sewera,a SS'a mam tylko z Bana.
Opis: Admin nie wiedząc o co chodzi postanowił mi dać bana na 1 dzień za brak celi. Więc teraz wytłumaczę.
Gdy kampiłem w kampie za mną wzeszedł "gnojokok" i postawił mi LM pod nogami żeby mnie z kampy wywalić, po czym zostałem zarażony
i napisałem że zobaczymy się na forum (miałem napisać skargę na gracza, lecz teraz pisze na Admina). Później "gnojokok" zaczął mnie 
wyzywać. Więc za to że może przez 15 sekund mnie nie było dostałem bana na 1 dzień (byłem afk żeby pójść na forum). Admin nie zapytał się o
co chodzi tylko wyleciał z banem. Z rundę lub dwie przed tym zgłaszałem na u@ że koleś rzuca "Infection Bomb" na ostatniego Humana, ale admina nie było.
Bomba poleciała na mnie więc raz sobie przekląłem.
Na koniec dodam że szanowny Admin sobie na mapie "zm_hs_horror" zrobił głosowanie na wybieranie mapy, nie zrobił przed tym głosowania czy chcemy zmianę mapy.

Podsumowując:
Admin nadużywa swoich uprawnień (spamuje y@@, zmienia mapy itd.) oraz nie "współpracuje" z Regulaminem Serwera.
Dobry dobór Adminów.

@ Właściciel CS 1.6 [ZM CoronaVIrusa] @ Forza @ Czikabella

Edytowane przez Chicken123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę 2 skarga na tego samego admina czikabella . zaczne od tego jaki admin daje bana na 1 dzień za brak celi ?  jak nie działa amx to jest konsola ale admin tego nie wie . po drugie admin nie ogarnia wgl żadnej sytuacji jak gracze toczą wojne . czikabela ja cie lubię spoko z ciebie ziomek ale admin cię przerasta podszkol się i wtedy zostań adminem gram 11 lat w cs z tego 6 lat mam admina i to nie jednego :) i widze że sobie nie radzisz . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego skargi dają najbardziej znani na serverze na ciebie już tyle poszło ze powinieneś dostać perma ty nie wiesz ile  skarg bylo na ciebie bo wychodzisz z servera i wracasz ponownie zamiast zarażać pozdrawiam

Edytowane przez Czikabella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czikabella nie znam do końca sprawy , ale jeśli gracze piszą że za afk/ brak celi banujesz na 1 dzień to coś jest nie tak 

Tak samo z vote najpierw pytaj czy gracze chcą zmiany ( wyjątek! Jeżeli serwer źle pracuje masz prawo od razu zmienić mapę na jakąkolwiek)

Stosuj się do regulaminu tam pisze na ile masz banować proszę cię abyś nie wymyślał swojego czasu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy nie zmieniam kiedy chce po prostu zawsze robię losowanie kilku Man 7/2 osoby są za zmianą mapy , wyrzucane z servera za brak celi nie skutkuje coś się rozwaliło w amxmodmenu na początku były bany 5 min i co 5 wzwysz teraz mam możliwość albo wyrzucenia albo minimalną karą jest 1 Dzień i oczywiście perm ale raczej nim się nie posługuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam narazie temat ze względu na niepotrzebny spam przeglądnę logi  i wtedy będę mógł więcej powiedzieć :) @ Chicken123edytuj post i napisz mi date zdarzenia łatwiej będzie mi to sprawdzić

 

Zapomniałem dodać wczoraj @ Czikabellajak zapoznałeś się z regulaminem? Punkt 3.4 brak celów moda = Ban 5 min/15min/30 min/ 1h przeczytaj prosze jeszcze raz regulamin zanim zaczniesz banować. Jeśli chodzi o gnojoka zostaną osobno wyciągnięte konsekwencje. Zamykam :)

temat_zamkniety.png

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie