Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na Admina


Fuksi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry:Fuksi
Wiek:22
Link do GT:https://www.gametracker.com/random12345/
STEAM ID:STEAM_0:0:533354445
Czy posiadasz status PRIME CS:GO?Oczywiście ponieważ to jest obowiązek .
Czy akceptujesz składkę?:Tak .
Mikrofon:Posiadam mikrofon bardzo mocno sprawny.
Dlaczego ty?:Ja? już odpowiadam Ponieważ jak inni zauważyli na serverze jestem bardzo aktywny wieczorami czyli 19-03 często.Jestem z wykształcenia Programistą  i mogę pomógł w każdej sprawie napisania skryptu potrafie pisać lua,java itp.Jestem pełen pomysłów do zrobienia na server co rozwinie się przez to cały server oraz sieć serverów np servery arenki/awp dla każdego coś dobrego wsm .Jestem osobą poważną która potrafi utrzymać nerwy.Potrafie wytłumaczyć co gdzie i itp.Jestem nie bardzo znany ale parę ludzi będzie mnie kojarzyła tak zwany (Snajperek corticery) oraz posiadam doświadczenie jako administrator ponieważ byłem już w administracji w xxx serverze.
Napisz coś o sobię ponieważ wolę żebyście mnie bliżej poznali. Mam na imię Piotr mówcie Piter lub Piotrek(wole czuć się dalej dzieckiem) posiadam 22lata.Ukończyłem szkołe Politechniczną Programisty ale aktualnie nie pracuje na wybranym kierunku ponieważ tym się zajmuję hobbistycznie a pracuje jako Spawacz.W wolnym czasie gram w cs;go kiedyś w 1.6 itp. Moim jednym hobbi jest tuning pojazdów japońskich czyli (jdm) sam posiadam supre mk3 która posiada 263km/h.Co jescze można powiedzieć jestem miły pomocny oraz lubię sprawiać człowiekowi  przyjemność i tak na koniec wsm wszystko z ciekawszych rzeczy opisałem o mnie.
Edytowane przez Fuksi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminem nie jestem ale gram na Only Mirage

Tak ogólnie jestem na wielkie NIE

-gt (masz 76minut, ledwo godzina?)

+wiek

-zle steamid

- ani razu cie nie widziałem (gram sporo)

-wymagania (minimum 5postów z tego co wiem :D

-konto pod podanie

-Nie rozumiem podania, stworzyłeś konto 1h temu, napisales podanie grając 1h? Nie rozumiem

 

 

EDIT: image.png.493ca415374123aff4c58825f2f6e59a.png Zobaczcie to wbiłeś 26maja o 13 a skonczyles o 14 i cie nie bylo?

Edytowane przez takusiek

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ takusiek Juz ci wyjasniam gralem duzo gdy byl stary hosting czy siec i czas niestety ale sie zresetowal a ja osobicie pracuje i teraz nie poswiecam tyle czasu ile wczesniej steam id zmienilem juz 5postow nie jest wymagane z tego co gadalem z wlascicelem  konto nie zostalo stworzone na tylko podanie tylko zebym posiadal i bym mogl sie udzielac w off topic i tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jestem na NIE:

+wiek (wątpię, że tyle masz ale...)

-gt

-regulamin

-konto pod podanie

-nie potrafisz poprawnie złożyć zdania

  

16 godzin temu, Fuksi napisał:

Moim jednym hobbi jest tuning pojazdów japońskich czyli (jdm) sam posiadam supre mk3 która posiada 263km/h

Moc silnika w km/h? To niezłe "hobbi" ( W km/h możesz podać V-max silnika ,tyle że R6 3.0 TT osiąga maksymalnie 262 km/h )

Edytowane przez Avox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

 

 

GT - https://www.gametracker.com/player/Fuksi/mirage.csowicze.pl:27015/   ///// Minutes Played: 76

Podanie słabe.

Nowe konto na forum.

Czas spędzony na serwerze.

Kłamiesz w podaniu bo nawet 22 lat nie masz.

 

 

Jestem z wykształcenia Programistą  i mogę pomógł w każdej sprawie napisania skryptu potrafie pisać lua,java itp.

 

A ja jestem smokiem.

 

 jest tuning pojazdów japońskich czyli (jdm) sam posiadam supre mk3 która posiada 263km/h.

 

Zieje ogniem? :hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie