Skocz do zawartości

Zablokowane 1 VS 1


Rekomendowane odpowiedzi

 Nick: Lord Voldemort
Czego dotyczy propozycja: Hej, to znowu ja :D , wiem macie mnie dosyć ale wpadłem na fajny pomysł (chyba) jestem ciekawy czy się ludziom przyjmie już tłumaczę o co mi chodzi.
Wpadłem na pomysł że jak zostanie 1 osoba w drużynie TT (terrorist) i 1 osoba w drużynie CT (Counter-terrorist) To żeby można było wybrać opcję na noże , bądź AWP bez celownika , Raczej jestem za tym żeby była nożówka bo z tymi AWP to zawsze jest na serwerze Only AWP . Widać że ludzie na serwerze co grają lubią się nożować , i była by to jakaś nowa rozrywka dla graczy. Oczywiście żeby był wybór jedna osoba przyjmuje wyzwanie, druga odrzuca i gra się normalnie.  Niech się ludzie wypowiedzą i niech dadzą swoją opinie . PS jak byście (administracja) doszła do wniosku że takie coś dodajecie i nie było by z tym problemu to prosił bym jeszcze o takie kółka od modelu postaci żeby było widać kto gdzie jest żeby nie biegać po mapie i się nie szukać :D . Chyba w miarę logicznie napisałem i każdy dojdzie do ładu i składu jest 9 rano jeszcze nie piłem więc było ciężko więc przepraszam za kłopot i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji Pozdrawiam Lord Voldemort AVADA KEDAVRA 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty serwer ForFun robisz z serwera 5vs5?

 

Jakieś zbędne modele - które będą lagować serwer - jest wystarczająco modeli na serwerze w sklepie.

Serwer działa prawidłowo bez żadnych błędów i tak zostanie.

Też twoje końcowe "Na noże i AWP noscop'y" co to jailbreak?!

 

Jestem na nie

 

A wiem na co serwer stać bo zajmuje się nim od środka, jest idealnie zbalansowane.

Propozycja i tak jest do odrzucenia bo jest to zbędne, serwer działa bez skoków varu czy dropu fpsów. - @ ALTo @ G00D MACHINE

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie