Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] takko


takko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: takko
Imię: Jakub
Wiek: 15
Steam ID:STEAM_1:0:140576477
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Na forum siedze często, no jeśli trzeba to mogę przesiedzieć na forum długo, jak najwięcej będzie potrzeba.
Opisz siebie: Jestem Kuba, mam 15 lat. Obecnie mieszkam w Warszawie, lubię sobie w wolnej chwili pograć w CS. Chodzę do 8 klasy , bardzo się staram ponieważ idę do technikum na kierunek                    -->psychologia. Lubię bardzo majsterkować, czasami idę sobie do garażu i wycinam jakieś rzeczy z drewna czy coś, satysfakcjonuje mnie to.
Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ myślę że przyda się Avoxowi jakaś prawa ręka. Wiem że nie posiadam wymagań (60 postów) ale to jest do nadrobienia. Chciałbym spróbować swoich sił w tym dziale. Nie posiadam 16 lat, ale warto spróbować,  myślę że się nadaję chociażby żeby spróbować coś nowego w życiu, będę się starał jak mogę.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Z AMX nie, ale to raczej łatwe do nauczenia, Znam za to dobrze SourceBansa.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: W skali 0-10 to mocne 8/10, raczej potrafię rozróżnić cheatera od dobrego gracza
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Tak grałem, aimbot, spinbot, trigger i wall
Kontakt: Można mnie znaleźć na discordzie, steamie, forum

Edytowane przez takusiek

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za okresem próbnym 

+/- wiek 

+ masz chęci do pomocy 

- wymagań nie spełniasz, ale jeśli masz jakieś doświadczenie to czemu nie dać szansy 

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ja bym nie chciał aby ktoś taki był w mojej ekipie. 

 

Gość składa podania wszędzie gdzie się da i nawet nie potrafi odpowiedzieć na punkt "dlaczego ty"? W tym miejscu zawsze pojawia się zdanie w stylu "warto spróbować".

W dniu 28.05.2020 o 20:18, takusiek napisał:

Wiem że nie posiadam wymagań (60 postów) ale to jest do nadrobienia

 

Conajmniej kilka odrzuconych podań nie nauczyło go jednak, że warto spełniać wymagania. Zawsze pisze "nadrobię" ale później jakoś nie widać tego nadrabiania.

 

Gość po prostu leci na kolorki, było kilka podań o admina, na game support chyba, teraz jest na ubt.  Do tego jest toksyczny o czym świadczą liczne upomnienia, gagi a nawet perm mute na jednym z serwerów.

 

Nie, nie i stanowcze NIE. Nie dałbym mu nawet rangi admina serwera a co dopiero rangi tak odpowiedzialnej jak ubt.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie