Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane szkoda mojego czasu na p[isanie tego


poldi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:็็็็็็็็็็  †
IP / Steam ID*:https://steamcommunity.com/profiles/76561198079990604/
Admin banujący:żabka Csowicze.pl
Data i godzina otrzymania bana*:no dzisiaj  okolo 22 
Runda:chyba jedna z pierwszych
Serwer*:137.74.5.146:27015
Powód:admin gapa
Link do demka*:no chyba zart koleszka daje bana kliknieciem a ja bede sie dla niego jescze produkowal
Wycinek z konsoli*:**** Unable to localize '#GenericConfirmText_Label' on panel descendant of 'PopupManager'
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_INGAME -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
Krótki opis sytuacji*:byl haxior obwius na serwie wszyscy wyszli a ja zostalem na speccie i czekalem az wyjdzie  typek ktory haxowal mial $$$ <-taki nick on wyszedl to sobie dolaczylem do teamku, weszla gapa żaba i mi  dala bana -.- .   sprawdzcie logi i spytajcie kogo chcecie

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Edytowane przez poldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35:00 - Twojego nicku nie widać bo masz krzyż a to że zmieniasz nick "Tag" na głupie bindy to nie moja wina, ty jesteś odpowiedzialny za swój nick, "4.5. Zakazane jest używanie obraźliwych/niestosownych/seksistowskich/faszywstowskich nicków."   Twój nick nick był niestosowny i pomyślałem że to ty jesteś czitem decyzje zostawię @ Avox.

 

Tamten $ $ $ był odpalony nie ty którego nie było na serwerze.

 

Swoim nickiem utrudniasz prace adminom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damianciukolego sympatyczny  "obraźliwych/niestosownych/seksistowskich/faszywstowskich nicków "  moj nick sie zmienia w nastepujace wrazy(''tera w lewo'', ''o co c'mon''  i ''ja pitole'')przy "wsad" , co w tym niesatosownego? nie uzylem do tego zadnego oprogramowania tylko zwyklych komend z konsoli  ... zamiast sie glupio tlumaczyc trzeba bylo pokazac za przeproszeniem jaja i przyznac żeś  gapcio a to zwykla pomylka.... teraz na pokaz pewnie beda bany lecialy za nicki 'kupa '  i 'zgniła fasola'  . Pozdrawiam Panie Adminie.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

Więc tak, jeżeli chodzi o twoje zmieniające się tagi to nie są one w żaden sposób obraźliwe czy niestosowne, zmienianie ich za pomocą binda też nie jest zabronione. Pozostaje jeszcze kwestia twojego nicku- powinien on zawierać minimum trzy litery np. "kot"  ale za to również nie otrzymuje się bana permanentnego.

Przed ponownym wejściem na serwer proszę o zmianę owego nicku.

Edytowane przez Avox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie