Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Bezpodstawny ban


Probocz2007

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:✞ProBocz✞2007
IP / Steam ID*:STEAM_1:0:218822229
Admin banujący:Damianciu
Data i godzina otrzymania bana*:05-24-20 18:27
Runda:15
Serwer*:★ CSowicze.pl ★ [5MAPS] •
Powód:Czitujesz
Link do demka*:http://w55.gotv.pro/srv62725/auto0-20200524-175936-292953765-de_train-____CSowicze.pl______5MAPS________Reset_01.06___agents__knife__gloves__ws_____128TR__VIP_23-8____1shot1kill.pl.dem.zip
Wycinek z konsoli*:Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*: Gram i dostaje bana. Byłem ciekawy za co dostałem bana, więc pobrałem demko i sobie obejrzałem... i co? Ja nie widziałem nic co by wyglądało na jakikolwiek cheat. Jestem ciekawy czy w swoim rozpisku demka(jeśli odwołanie od bana przebiega na takiej samej zasadzie co na innych serwerach) admin który mnie zbanował też wymyśli MI jakiś backtracking czy inny shit, jak taki jeden co mnie kiedyś zbanował. I tu pozwoliłem sobie sam rozpisać demko (tak na obrone, bo pewnie możliwość komentowania i edytowania zostanie zablokowana jak tylko admin odpowie).

 

16:46 – wychylam jak zawsze kiedy wychodzę z ladder'a

16:55 – ustawiam się na tej pozycji bo spodziewam się że ktoś będzie rotował z b przez connector, ale słyszę że mam plecy. Nie są na tyle daleko żebym musial się obawiać maina. Więc ustawiam się tak żeby z ledera nie było mnie widać. Wyraźnie słychać że jest 3 w laderze.

20:08- słyszę jak typ łazi no to czekam, chcę poczekać aż odejdzie żeby mnie nie przyłapał jak wchodzę po drabinie.

22:22- widzę przez chwilę głowę typa, spodziewałem się że picknie jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10:21 - Celowanie przez ścianę [Na boxa od WH]
11:15 - Wychodzisz wcelowany
11:28 - Za szybki strzał
14:25 - Auto celowanie na głowę -> 14:29
16:28 - Dziwna akcja
16:49 - Wychylasz od razu wcelowany.
19:04 - Kryjesz się WH
22:00 - Dziwne celowanie
23:27 - Wychodzisz wcelowany
24:49 - Wcelowany
27:56 - Wcelowany

 

@ Avox

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

10:21 - Celowanie przez ścianę [Na boxa od WH]
11:15 - Wychodzisz wcelowany  Sprawdza pozycję dopiero po zobaczeniu przeciwnika włącza scope'a i nie trafia flickshota. 
11:28 - Za szybki strzał Strzał jest normalny ( to, że kula trafia zanim celownik spotyka się z antyterrorystą jest winą dema)
14:25 - Auto celowanie na głowę -> 14:29 Nie widzę tam żadnych ruchów mechanicznych ani niczego podejrzanego.

16:28 - Dziwna akcja Tutaj bez komentarza bo dosłownie nic się nie dzieję(nawet nie ma kontaktu z przeciwnikami).
16:49 - Wychylasz od razu wcelowany. Sprawdza po kolei każdą pozycję gdy dochodzi już celownikiem do łącznika zauważa antyterrorystę na bombsite'cie.
19:04 - Kryjesz się WH 18:50 gracz eddiepl zabija jego sojusznika, w międzyczasie Zywy jest już na jego plecach więc nie ma żadnej drogi ucieczki. Ponownie baituje tak aby sprawdzić czy kogoś tam nie ma/czy ct'ek odda do niego strzał.
22:00 - Dziwne celowanie W tym miejscu bardzo często stoi wcelowana awp to, że akurat jego celownik spotkał się z przeciwnikiem przez ścianę jest zwykłym przypadkiem.
23:27 - Wychodzisz wcelowany Ponownie nic dziwnego dosłownie chwilę wcześniej shizzy zabił jego sojusznika.
24:49 - Wcelowany
27:56 - Wcelowany To samo co w 16:49 sprawdza po kolei pozycje w dodatku antyterrorysta zaczyna do niego strzelać.

Co do 10:21 i 24:49 rzeczywiście wygląda to dziwnie jednak jeżeli obejrzy się całe demo widać, że jest to jeden z jego lagów spowodowanych skokiem pingu ( gracz sam w jednej rundzie mówi, że mu ping skacze). Co do tego dlaczego w 24:49 był wcelowany w to miejsce to odpowiedź jest prosta co rundę ktoś jest tam ustawiony ze snajperką a nawet często  skraca kilku antyterrorystów.

Edytowane przez Avox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie