Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie Na Admina


Bam Bam *

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Janek 
Nick: Bam Bam *
Wiek: 17 
SteamID: STEAM_1:0:106937569
Link do konta STEAM:Mam konto steam ale przyzwyczailem sie grac na  Non steamie....
Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/Bam Bam */91.224.117.59:27050/
Znajomość komend AMXMODA [1-10](SKALA): 8
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Adminem: mam na imie Janek, jestem z Litwy i chodzę do polskiej szkoły w Wilnie, interesuje sie Piłką nożną,esportem,Byłem 5razy adminem i raz opiekunem, nie pozwole żeby ktos czitowal,obrazal i tak dalej co jest przeciwko regulaminowi, dziennie moge 6h siedziec na serwerze;), przy mnie na serwerze bedzie miła atmosfera nie pozwole zeby ktos kogos obrazal, zawsze daje szanse „upominam”(cziterom szansy nigdy nie daje)dla mnie kazdy gracz jest taki sam nie faworyzuje graczy ktorych lubie  , Rozpisywanie demek to dla mnie przyjemnosc. Na forum jestem zawsze aktywny, ale czasami mnie wywala z forum i nie moge wbic,dlatego nawet 5h na forum nie mam.wbilem na serwer to po chwili kupilem Svipa,szczerze mówiąc taki serwer szukalem 4lata... Gram w cs’a 8lat z przerwami , wiem te GT najlepiej nie wygląda ale do niedzieli 1k minut wbije  pozdrawiam, Bam Bam *
Składka - [VIP/SVIP]: Svip! Psc/Paypal.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie