Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie


Mongrall

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:PAGO(Młody Pągowski)
IP / Steam ID*:STEAM_1:1:546130365
Admin banujący: LuKaszS
Data i godzina otrzymania bana*:05-07-20 20:17
Runda:Nie pamiętam bo to było dawno
Serwer*:★CSowicze.pl★ 5vs5 •!ws !gloves !knife •...
Powód :VAC na poprzednim koncie!
Link do demka*: Właściciel nie dał demka
Wycinek z konsoli*: nie wiem o jaki wycinek chodzi bo jak chce dołączyć to mam ich dużo ale podam kilka z nic może któryś z nich będe dobry bo nie wiem (#GenericConfirmText_Label) (CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU) ( CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN) (76561199052526459) a to nie weim co to jest xd. nic więcej nie znalazłem
Krótki opis sytuacji*:Mam tyle do powiedzenia dostałem perma bana na serwerze chociaż że nie mam w regulaminie że nie można grać na drugim konicie z vac banem i tak wiem jest wy regulaminie że nie można grać na drugim koncie bo ban jest a jakoś Adrianek gra se na dwóch kontach na serwerze i nie ma problemu więc no nie powinem dostać perm bana za to że mam vaca na drugim koncie za wspódzielenie konta(chyba bo nie jestem pewny tak dokładnie za co).

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto punkt w regulaminie co daje mi taką możliwość. 

 Pozostałe powody banów, które nie zostały wymienione w regulaminie, ale działają na szkodę serwera lub sieci są nadawane według uznania Administratora.

Twoje odwołanie uznaje za żart. Proszę o zamknięcie tematu  @ UB Team CS:GO

PS. Pokaż  mi dowody na to że gracz Adrianek gra na dwóch kontach to też zostanie zbanowany.Bez dowodów nic nie zrobię. 

Edytowane przez LuKaszS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie