Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane VAC ban na koncie


shmileee

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

2. Osoby, które posiadają VAC na koncie, nie mają możliwości gry, każdy gracz turnieju będzie weryfikowany przez @ misiek223@ Dami @ QualleN oraz mnie przed losowaniem drużyn.

 

Cytat

Nazwa drużyny: EKIPATONOSI

Kapitan drużyny: @ Moose321123

Steam ID kapitana: STEAM_0:0:454890355

Członkowie drużyny:

1. ( Kapitan) @ Moose321123

2. @ iNsaNe^

3. @ Jonkatuuwer

4. @ PAJEXX

5. @ chopsialalajka

Rezerwowy:

1. @ psikk

Edytowane 23 Kwietnia przez Moose321123

 

CjJEDXd.png

 

Steam: https://steamcommunity.com/id/jonkatyuu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę to konto, na meczu najwyraźniej grał na innym. Przed rozpoczęciem każdego meczu sprawdzamy konta graczy, były czyste.

 

Demka też były analizowane i również były czyste. Nie rozumiem dlaczego czepia się tego osoba która nawet nie bierze udziału w turnieju?

 

Nie złamali regulaminu, czyli według mnie dyskwalifikacja nie wchodzi w grę. Temat zamykam żeby uniknąć spamu.

 

@ Dami @ Mrs.Jessa@ QualleN- chciałbym abyście Wy również wyrazili swoje zdanie na ten temat.

 

 

Edytowane przez misiek223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Kolega wyżej , również widzę pierwszy raz to konto na oczy . W turnieju na pewno nie grał na Vac-u. Każdy przed meczem jest sprawdzany . Z u wagi na wysoki poziom reprezentowany przez tą drużynę było sprawdzane ich każde demo . Jest czysto .      

sygnatura dami.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety.png

 

Jako organizatorka turnieju również się wypowiem.

Każdy uczestnik turnieju jest sprawdzany, więc jest to aż nie możliwe, że byśmy coś takiego przeoczyli. Nie widziałam takigo gracza z takim kontem, żeby grał podczas turnieju, także musiała zajść jakaś pomyłka z Twojej strony.

Nie rozumiem też po co się wypowiadasz, skoro nawet nie bierzesz udziału w turnieju. Są odpowiedzialne osoby, które się tym zajmują więc niech tak zostanie.

Ostateczna decyzja zostaje podjęta, owa drużyna nie zostaje zdyskwalifikowana i bierze normalnie udział w turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie