Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Witam Serdecznie - mpN`


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników jak i szanowną administracje !

 

Parę ludzi może mnie tu już kojarzy lecz większa część wcale nie zna, więc się przedstawię.

 

Mam na imię Adrian, mam 19 lat, na co dzień zajmuję się pisaniem nowych pluginów/robieniem przeróbek pod amxmoda, siedzę w tym już z kilka dobrych miesięcy tak na poważnie. Lubię realizować świeżę pomysły i robić coś czego jeszcze nie było :). Interesuję się również AMXX, C++, sportem: siatkówka, piłka nożna, koszykówka, podróżowaniem oraz oczywiście csem.

 

Ogółem jestem technikiem serwerów. Przychodzę do was z dwoma serwerami DD2 i AWP. Służę pomocą ze strony technicznej jeżeli ktoś będzie chciał pomocy zapraszam do mnie a chętnie pomogę, udzielę rad a może czegoś nauczę.

 

Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało, liczę na owocną współpracę.

 

Jeżeli kogoś coś ciekawi na mój temat, a nie zostało to tutaj uwzględnione zapraszam na pw, bądź odważni niech piszą tutaj.

 

 

Pozdrawiam, mpN`

mPlugins-logo.png.9efee7568627694cac9364a4db01c22d.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho ho Pamietasz mnie ? wczoraj cie tam wyjaśnialiśmy ;kekw;

 

 

ogólnie jego współwłaściciel jak i opiekun (nie wiem czy działaja razem ale wczoraj jeszcze tak) to takie dałny ze lepiej zeby stąd szybko uciekali niszcza tylko reputacje forum i dzialaja na jego nie korzyść  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie