Skocz do zawartości

Zablokowane ONLY AWP - prośba o UB i skarga


Dead Tokyo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Dead Tokyo
IP / Steam ID*:76561198256975421
Admin banującyZyhoo_PL Żul #konkurscsowicze
Data i godzina otrzymania bana*:09.05.2020 1.05
Runda: ok 16
Serwer*:ONLY AWP
Powód: WH
Link do demka*:nie posiedam niestety
Wycinek z konsoli*:Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*:

wycinek rozmowy zapisany w konsoli:

 - 
Zyhoo_PL Żul #konkurscsowicze‎ : a gadacie na discordzie czy ts ?

*NIE ŻYJE* Zyhoo_PL Żul #konkurscsowicze‎ : ej noname!


*NIE ŻYJE* ❋ no naмe ❋‎ : co ty chcesz?

*NIE ŻYJE* Zyhoo_PL Żul #konkurscsowicze‎ : dam unmute ale gadacie na ts czy coś


*NIE ŻYJE* ❋ no naмe ❋‎ : tak 

Zyhoo_PL Żul #konkurscsowicze‎ : z kim>

*NIE ŻYJE* Zyhoo_PL Żul #konkurscsowicze‎ : z kim gadas?


❋ no naмe ❋‎ : co ci do tego ? xD

 

I w tym momencie powiedziałem do admina (bo 'no name' dostał mute na serwerze z niewiadomych powodów. Ma 18 lat i normalnie ze mną rozmawiał), że rozmawiam z kolegą - no name(gracz), po czym obaj dostaliśmy bana na wh. Pisząc do admina który nas zbanował nie otrzymałem żadnej sensownej odpowiedzi. Powiedziano mi, że rozmowa z kimś przez inne media typu ts czy discord jest brana pod uwagę jako wh. Gdy poprosiłem o pokazanie takiego paragrafu z regulaminie, admin po dłuższym czasie mi odpowiedział, że nie ma tego w regulaminie, a zatem dostałem bana na serwerze na którym poświęciłem swój czas i wbiłem suprima za kaprys admina. Chciałbym zaznaczyć, że gdy rozmawiałem na ts z adminem w celach wyjaśnienia nie otrzymałem żadnych informacji oprócz wypowiedzi typu: KONIEC TEMATU, IDŹ SOBIE JUŻ. 
Dodatkowo można zauważyć po powyższych wycinkach z konsoli, że admin celowo wypytywał nas i tylko czekał, aby pozbyć się nas z serwera, gdyż prawdopodobnie zdenerwował się, że go zabijałem, co miało też miejsce zanim rozmawiałem z kolegą na dc, gdyż nie mogłem rozmawiać w grze poprzez bezpodstawnego muta na koledze. 

Piszę, ubiegając się o unbana na serwerze a także degradację admina Zychoo_PL za niesprawiedliwe traktowanie, bezpodstawne bany i nieznajomość regulaminu serwera. 
Liczę na pozytywne rozpatrzenie sprawy.
@ Admin CS:GO [AWP] @ Administrator @ Head Admin @w-rumcajsjumper.gif Właściciel @Właściciel CS:GO [AWP]  @ Terrorist

*rapola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to wszelka komunikacja poza serwerem jest traktowana jako WH,a to że się wypytywałem się chciałem mieć pewność że gadacie poza serwerem.

 

Proszę o UB dla gracza moja pomyłka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zyhoo_PL napisał:

Z tego co mi wiadomo to wszelka komunikacja poza serwerem jest traktowana jako WH,a to że się wypytywałem się chciałem mieć pewność że gadacie poza serwerem.

 

@ Zyhoo_PLNie wszelka komunikacja, bo rozmawiać sobie mogą na czym chcą i tego im nikt nie zabroni, lecz gdy podają sobie info i to widać, wtedy podlega to pod "wh" ponieważ tę komunikację wykorzystują nie tak jak powinni :)

 

Zatem @ Zyhoo_PLpoprosimy rozpiskę demka, 3 podejrzane akcje, za które gracz oraz jego kolega zostali zbanowani, a następnie @ Avoxoceni czy widać tam, aby podawali sobie info na komunikatorach spoza gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

Na demku nie widać żebyście dawali sobie info na komunikatorze spoza gry. Twój kolega również został odbanowany.

Edytowane przez Avox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie