Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane POŻEGNANIE c):


Rekomendowane odpowiedzi

No niestety jednak do tego doszło , że muszę się z mojim 2 najukochańszym forum pożegnać ); . Niestety ale ludzie nie akceptują mnie na serwerach hejtują i boje się że na forum też będą mnie hejtować i to za co? za to , że umiem grać w cs to że ja długo grałem w zombi mody i wyrobiłem skila to nie znaczy że macie mnie hejtować!Na mojim poprzednim forum Head Admin mnie hejtował i nawet straszył mnie banem za byle co na forum i to za to że ciągle z nim wygrywałem i miałem lepszą topke niż on no co to że ja jestem od niego młodszy to nie znaczy że akurat jestem noobem w cs.Nie polecam tej sieci po jakimś błędzie administracja was hejtuje i nikt z wami nie będzie chciał pisać ani grać ): tu jet prawie tak samo ponieważ gracze na forum są mili i uprzejmi ale na serwerach to nie to samo.żegnam was ponieważ gracze nawet hejtowali mój serwer że on jest za przeproszeniem h**owy i nie da się na nim  grać a co ja im poradzę , że paczki jeszcze szukam.Obecnie chcę złożyć podanie na serwer do innego forum będe miał taki sam nick jak tutaj więc możecie mnie szukać po różnych forach.Było mi miło poznać tylu świetnych ludzi i z nimi zagrać ale no niestety na każdego przyjdzie w końcu czas żeby się z forum pożegnać ); ja pisząc to wszystko aż się prawie popłakałem.

 

Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego i mam nadzieję , że się jeszcze zobaczymy!!

PAPA ); ); ):

extreme2.png.f13a3eba30bd2fd8590b0c747a99e3c6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co dajesz ludziom satysfakcje i robisz im przyjemność z tego, że odchodzisz zamiast spiać poślady i pokazać , że dasz rade !

ale Twoja decyzja, trzymaj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dziwne, że nie wyleciałeś z banem jak z tego co piszesz NASI gracze z serwera hejtowali Twój serwer (więc jakoś IP musieli dostać). To, że randomowy gracz Cie hejtuje to nie znaczy, że tak będzie każdy robił, jak zauważyłeś tu administracja forum działa kompletnie inaczej niż administracja na serwerach :) 

 

Na przyszłość jakbyś znalazł kolejną sieć, hej był - jest - będzie :) To jest internet mordo i musisz się do tego nastawić bo Cie zjedzą, popadniesz w depresje i będziesz chodził do psychologa ^^

 

Szerokiej drogi!

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :p 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie