Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Jak odebrać darmowego VIPa na 3 dni/1 dzień.


EssaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że ostatnimi czasy często na serwerze spotykam się z pytaniami: Jak odebrać darmowego VIPa? a jeszcze częściej z pytaniami typu "Dlaczego nie działa mi darmowy VIP?" zdecydowałem się na zrobienie krótkiego poradnika w tym temacie.

:strzalka:Znajdując się na stronie głównej wchodzimy w zakładkę SERWERY-> Sklep CS:GO.

:strzalka:Teraz wybieramy interesujący nas serwer i wchodzimy w zakładkę 1 dzień/3 dni - darmowy pakiet testowy (można użyć 1 raz) długość trwania VIPa zależy od serwera.

:strzalka:Klikamy w link zaloguj się aby kupić i logujemy się poprzez STEAM.

:strzalka:Po zalogowaniu się zostaniemy przekierowani z powrotem na stronę sklepu więc ponownie wybieramy interesujący nas serwer tak ja w poprzednich krokach.

:strzalka:Tym razem w miejscu okna zaloguj się aby kupić  pojawia się opcja Kup w którą oczywiście klikamy.

:strzalka:Jeżeli zrobiłeś(łaś) wszystko dobrze w miejscu okienka kup widnieje napis Usługa kupiona.

Pamiętaj, że po dokonaniu zakupu jeśli jesteś na serwerze należy wpisać w konsoli (retry) aby dokonać ponownego dołączenia na serwer i uruchomić zakupione usługi!

Teraz pozostaje tylko cieszyć się naszym darmowym VIPem. :zwyciestwo2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • zablokował ten temat
  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie