Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dayloos


Dayloos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Dayloos
IP / Steam ID*: STEAM_0:1:538238904
Admin banujący:  Niuniek
Data i godzina otrzymania bana*: 05-02-20 23:55
Runda:  Nie wiem, nie chce mi się odpalać teraz demka.
Serwer*: Only Mirage.
Powód: Używanie nie dozwolonych modyfikacji.
Link do demka*http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20200502-233211-1405881409-de_mirage-_____MIRAGE______CSowicze.pl______freevip_-__ws_-__knife_-__gloves_____SklepSMS___1s1k.pl.dem.zip
Wycinek z konsoli*:  Brak
Krótki opis sytuacji*: Grałem kilka map, admin raczej wbił w jednej rundzie (ale to mało ważne). Ogólnie nie wiem za co dostałem bana, w większości grałem zeusem lub nożem by się pobawić, po chwili z ziomkiem "rozruszaliśmy" serwer prawie każdy latał z zeusem i nożem, ogólnie była fajna zabawa. Podejrzewam że dostałem bana za akcje z deaglem, gdzie chłop dostał heada na pixel. Był to jedyny mój vac-shoot a tak to nic. Ogólnie to w sumie słabo że dostałem bana, bo gram na tym serwerze już jakiś czas tylko na innych nickach. (Konto z prime mam) 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 Rundy dalej do końca gry pana zbanowanego można zauważyć dziwnie szybką reakcje na zauważonego gracza , moim zdaniem albo jesteś najszybszy w reakcji :) albo to tz. TRIGGERBOT . Decyzję pozostawiam UB team . Pozdrawiam

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Jak dla mnie od rundy 5 sie nic nie dzieje, w jednej rundzie zrobiłem 2 kille, które były normalne chłop z awp na 2 skokach wyskoczył, to go widziałem, potem zwykłe sprawdzenie mapy, sprawdzenie palaców, cofnięcie na ct i jadłem sobie kolacje bo mieliśmy przewagę dużą. Runda 9 zrobiłem 2 ładne fragi dopiero z awp potem poleciał lucky zeus. Runda 10 nawet nie potrafię trafić z awp, ale mam przecież trigger bota. Ogólnie nic nie zabijałem, wbijałem się w ludzi na pałe, na nożu lub zeusie, gdzie gdybym rzeczywiście miał wh to raczej bym udawał chociaż że sprawdzam miejscówki i akurat wiem o nich. Runda 16 strzelam z tego scouta i trafić nie mogę rzeczywiście trigger, aimbot lvl hard. 23:16 jedyny mój spalony strzał, który usprawiedliwiam tym że był rzucony z shorta molotov, na demku strzał wygląda na dużo szybszy niż był lecz demko jest 32 tic, w dodatku lekko zlagowane.

 

 

@ Terrorist 

Była to zwykła odpowiedź, ale sorrki następnym razem zedytuje.

Edytowane przez RaveX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png

05:40 wychyla się i patrzy się na pałace.

20:39 zabija 3 osoby, 1 zabija z chodów.

22:26 podchodzi pod Conectora po czym nagle nie zatrzymuje i patrzy na okno.

23:19 jest na krześle po czym patrzy się na shorta i strzela głowę ale nie dostał infa.

na demku jest że gracz używa triggerbota oraz WH 

Edytowane przez Zyhoo_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie