Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Tabela rozgrywek!


Mrs.Jessa

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna rozgrywka za Nami, mecz z dnia 6.05.2020 r między MROCZNE OKO CYKLOPA vs CYGAN TEAM zakończył się wynikiem   15  : 3      , tak więc dalej przechodzi drużyna CYGAN TEAM, gratuluję  :) 

 

 

sfc2r94.jpg





natomiast mecz z dnia  5.05.2020 między DREAMTEAM vs GILDIA MAGÓW  zakończył się wynikiem 16:14, drużyna DREAMTEAM przeszła dalej, gratuluję. Muszę sama od siebie dodać, że był to narazie jeden z najtrudniejszych rozgrywek, obie drużyny dały z siebie wszystko.

Chcę też podziękować @ Henioovsky za pomoc w sędziowaniu podczas  turnieju. 

 

 

 

NCOZCwb.jpg

 

 

 

 

Drużyna, która grała 3.05.2020 BoTY vs Super Duper mecz zakończył się wynikiem 15:1 , zwycięzką drużyną została drużyna SUPER DUPER , gratuluję.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz 7.05.2020 był bardzo szybki a grali KRÓLICZKI PLAYBOYA vs BEAS TEAM zakończył się wynikiem 15:1 dla zwycięskiej drużyny KRÓLICZKI PLAYBOYA, moje gratulacje. 

 

 

GMtUzAo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz z dnia 8.05.2020 między EKIPATONOSI vs KBL zakończył się wynikiem 15:4  dla zwycięskiej drużyny EKIPATONOSI, gratuluje.

 

 

vTzMo3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz z dnia 10.05.2020 r między DRUŻYNA KROPA vs GetHs zakńczył się wynikiem 15:5 dla zwycięzkiej drużyny  DRUŻYNY KROPKA , gratuluję.

 

 

 

Kolejny mecz z dnia 10.05.2020 r między drużyną EKIPA 5 MAPS vs ~ANT~ NIESTETY zakończył się DYSKWALIFIKACJĄ dla drużyny EKIPA 5 MAPS za nie wstawienie się na turniej. Dalej przechodzi drużyna ANT.

 

 

 

A dzisiejszy mecz z dnia 11.05.2020 między drużyną ANIOŁKI CHARLIEGO vs SUPER DUPER zakończyła się wynikiem   15:3  , gratuluję drużynie SUPER DUPER.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gVHUUM5.jpg

 

 

 

 

 

Z dniem dzisiejszym kończymy pierwsze rozgrywki, chcę każdemu podziękować i pogratulować. Mam nadzieję, że kolejne mecze będą również na dobrym poziomie.

Chcę Was również  poinformować , że na dniach pojawi się kolejny temat z datami rozgrywek, więc oczekujcie :D

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie