Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga arsob


Gerlo

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiem się, ponieważ jestem jednym z Adminów DD2, a wcześniej opiekowałam się owym działem, dopóki "pałeczka" nie została przekazana użytkownikowi o nicku Arsob.

 

Szczerze mówiąc zaskoczył mnie temat o degradacji, gdyż zdarzyło mi się siedzieć na serwerze kilka razy z Tobą i żadnych skarg nie było, osobiście uważam, że pracowałeś bez zarzutu. 

 

Brak aktywności? Patrząc na Twój wynik w ciągu tygodnia - 24 godziny, gdzie wymagane jest min. 10 ? Chyba zart ze strony "opiekuna serwera" który osobiście robił przegląd aktywności.

 

Nie jest to jednorazowa sytuacja, gdzie opiekun serwera nie jest obiektywny wobec sytuacji na serwerze.

 

Wykazuje się nieprofesjonalizmem moim zdaniem, gdyż degradację powinno się popierać odpowiednimi dowodami + poinformować chociażby tę osobę o zaistniałym problemie.

 

Czytając grupę na mess śmiem stwierdzić, że jeśli ktoś nie ma ochoty wchodzić w przyjaźń z ekipą dd2 i nie odpisuje na u@ to oznacza, że skreśla go to z posady admina. Grupa ta powstała by właśnie takie sytuacje wyjaśniać, jakoś nie zauważyłam jakiegokolwiek wyjaśnienia prócz masowego wjazdu na pana Gerlo.

 

Brak doświadczenia = nie możesz być adminem? OD KIEDY JA SIĘ PYTAM?

Mamy kilka osób na adminie do dnia dzisiejszego które zaczynały na naszym serwerze. Chyba każdy od czegoś musiał zacząć?

 

Opiekun powinien stawiać czoła problemom, a nie słuchać się osób postronnych i ulegać presji.

 

Moim zdaniem Gerlo powinien wrócić na serwer jako admin serwera, a Arsob dostać odpowiednią karę za degradację bez powodu.

 

Dziękuję za uwagę ;) 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, to co się dzieję od jakiegoś czasu to przegięcie. Nasz kochany opiekun zdegradował Gerlo za brak doświadczenia, brak aktywności, brak reagowania u@ ? Śmieszne to jest XD. Gerlo nie stanowił żadnego problemu, nie było na niego skarg, nikt do niego problemu nie miał. Według mnie zna się na rzeczy, jest kulturalny, i  aktywny. Przez ten miesiąc spędziłem bardzo dużą ilość czasu na serwerze i nie widziałem jakiegoś problemu z nim, często był na serwerze, dobrze pełnił swoją funkcję, ma także bardzo dużą kulturę. Takiego admina chcecie degradować??

 

@ Arsobmusisz mieć zdolności nadprzyrodzone ,że oceniłeś go tak. Chłop dobrze pełni swoją funkcję, a ty? Może przypomnąć Ci twoje numery? Starałem się tego uniknąć, dać Ci szanse i nie składać na Ciebie skarg, ale chyba czas najwyższy to zmienić. Na niego nie miałeś żadnych dowodów jak pełnił rolę admina, ja na Ciebie mam tyle dowodów jak ty pełnisz swoją rolę opiekuna.  Przypomnąć Ci twoje nadużywanie say@  , slapowanie graczy bez powodu, spamienie tymi dźwiękami które odtwarzałeś i każdego denerwowało  np "Yup" i wiele innych? Ty dowodów żadnych nie miałeś.  Ja mam  świadków, mogę dla Ciebie specjalnie demka sprawdzić i wstawić, znam które to dni. 

 

Pozdrawiam 

 

 

Edytowane przez OneTapMachine

ONETAP.png.c98d9b71b729504babbafce8d95360a7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nic do ciebie nie mam, aczkolwiek na grupie wyczytałem trochę brudów i początkowo temat olałem (szczerze nie mieszam się tam gdzie nie jest mój cyrk i moje małpy).

Niestety @ Damiczy @ QualleN mieli racje pisząc ci, że nie sprawdzasz graczy, a ty przyznając się: "gdy widzę, że ktoś jest bardziej doświadczony niż ja to wole, żeby gracza sprawdził ktoś inny" trochę za przeproszeniem dałeś du*y. Podam przykład: gdy jest zgłoszenie na U@ i widzę na spect innego admina to pytam również na U@ czy danego gracza sprawdza czy ja mam to zrobić. Ciebie w takiej sytuacji nie widziałem (może to być kwestia mojej aktywności). Nie wiem. Wiem natomiast, że nawet jeśli każdy z tych argumentów jest chociaż troszkę prawdziwy to bym cię nie wyrzucił, tylko pogadał/ dał ostrzeżenie. Niestety dla ciebie to nie ja tutaj decyduje. Trochę temat rzeka. Nie każdy wie jak było, ja również dużo nie wiem w twojej sprawie więcej nic nie dodam. Wiem, że na twoim miejscu pewnie też pisałbym skargę, bo oczyścić swoje konto to ważna sprawa.

 

Co do @ Arsobto wybacz, ale ty kompletnie nie masz pojęcia co robisz. Gdyby nie flaga "a" dawno dałbym ci bana chociażby za głupie slapy. Nie znam cię zbyt dobrze, ale takie akcje co odwalasz, ja również odwalałem w wieku 14 lat ;) 

Sprawy DD2 #1 będę załatwiał z @w-rumcajsjumper.gif RumcajsJumper lub @ Sysia ;* bo uważam cię za idiotę (wybacz, ale takie mam o tobie zdanie).

Ostatnio Sysia pytałaś, czemu ze sprawą, z którą napisałem do ciebie i nie napiszę do opiekuna... Odpowiedz sobie sama na to pytanie.

Tyle ode mnie, widzimy się na serwerze.

 

EDIT: @ Gerlonie zrozum mnie źle, trzymam w tej sprawie twoją stronę, ale nie bój się wyjść z cienia. Jesteś po coś tym adminem, prawda?  Trzeba brać trochę ciężar admina na siebie, podejmować decyzje, a nie oglądać się na kogoś... Tak czy siak, czekamy na rozpatrzenie tematu. Ja jestem zdania, że powinieneś wrócić na swoje stanowisko.

Edytowane przez LvB :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że opiekun @ Arsob nie tylko jest od sprawdzania gt i upominania adminów na dd2 ale także jest zobowiązany do pomocy adminowi jeżeli dany admin nie rozumie jakiejś rzeczy  to powinien mu to wytłumaczyć a nie degradować bo ktoś nie potrafi dać bana na ip poprzez konsole.. Jak dla mnie kolega powinien wrócić na swoje stanowisko.

 

P.S NIECH KTOŚ SIĘ ZAJMIE TYM TEMATEM Z WYŻSZEJ ADMINISTRACJI BO TO WSTYD ABY SKARGA BYŁA TAK DŁUGO BEZ WERDYKTU!!

 

@w-rumcajsjumper.gif RumcajsJumper  wiem że administracja też człowiek ale bez kitu żadnej informacji dać że sprawa zostanie wyjaśniona jak ogarniesz kompa byczku?

wstyd dla sieci takie skargi się powinno wyjaśniać w ciągu 48 godzin aby nie było syfu w danych działach :) 

 

VsyDpQr2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png

Więc tak, przeglądnąłem losowe 3 dema z 3 sytuacji gdzie były bany od autora tematu i przebiegły one poprawnie. Zgłoszenie -> spect -> sprawdzenie -> reakcja.

Do tej pory nie było na owego admina w ogóle skarg.

 

Przeprowadziłem rozmowę z gerlo po tej akcji i dowiedziałem się w jaki sposób on po prostu pracował na serwerze, nie miał zbytnio kontaktu z ekipą dd2 to prawda lecz to nie jest wyznacznik do degradacji (bo ktoś komuś może nie ufać - takowe słowa dostałem od pewnej osoby). Do degradacji powodu nie było i nie ma, tak samo była mowa o aktywności gerlo... przecież 10h jest tygodniowo a on miał wyrobione 2x (24h) więc jak dla mnie (jak już wspominałem) nie ma możliwości by była sytuacja, że traci admina...

 

Reasumując, @ Gerlodostajesz możliwość powrotu do ekipy a @ Arsobjak już Ci napisałem ostatnio na PW ostatnia szansa na prawidłowe działanie inaczej się pożegnamy, publicznie informuje Cie teraz, że jak zajdą jakieś problemy znowu z Tobą to zakończymy współpracę, dostajesz takie 1/2 ostrzeżenie że tak to ujmę! Nie każdy jest święty w tej sytuacji ale działania mają być dobre dla serwera i kroki podjęte racjonalnie!

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie