Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga


Valeria

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Valeria

Nick oskarżonego: Z racji, że było ich kilku, wymienię po kolei : OneTapMACHINE, rdk, oraz Fatal1tY :)" 

IP/SID oskarżonego: Również podam po kolei: "OneTapMACHINE" 3019 STEAM_0:1:4005985  25  1:15:54   34    0
"rdk" 3052 STEAM_0:1:534500041  13 21:24   28    0
"Fatal1tY :)" 2972 STEAM_0:1:197161327   0  2:56:02   32    0

Data i godzina zdarzenia: 2020-04-29  02:28-02:58

Dowody: https://megawrzuta.pl/download/8d2006ce2e0147596afe5ac0143c5949.html

Opis sytuacji: A więc: wbiłam pograć na jakiś serwer, zobaczyłam, że jest kilku graczy, więc wbiłam. Tam zastałam sytuację, gdzie wyżej podani gracze grali razem, bawili

się mimo, że byli w przeciwnych teamach, nawet dochodziło do momentów, że chcieli, żebym ja nie zabijała ich, żeby oni mogli sobie "poćwiczyć" skoki na skrzynkę na gali. A gdy odmówiłam ciszą, to gracz z mojej druzyny zaczął podawać publicznie moje położenie i broń tak, aby drudzy mogli mnie zabić. Wtedy reszta dalej mogła sobie latac skakać i cwiczyc, a ja musialam czekać. Do tego durne aluzje tego niedojrzałego emocjonalnie Fatality,  cytuje "kobita ma okres" domyślam się, że wszystko można sprawdzić co kto pisał. 

To rozpiska: 

 

02:30-03:42 ewidentnie widac, że gracze ct i tt sie bawia, podsadzają

 

14:00  rdk i OneTap biegają sobie z kosami a Fatality oczywiście nic z tym nie robi, no bo admin od tego nie jest przecież :)

 

15:20 sytuacja jak wyżej

 

17:00 Durna uwaga na czacie apropo rzekomego okresu i kolejna zabawa dzieci 

 

20:20 To samo jak wyzej

 

Moglabym rozpisać więcej, ale uznałam, że tyle starczy. A o tym, że jeden z nich jest adminem dowiedzialam sie dopiero po rejestracji.. Moim zdaniem osoba, która nie pografi uszanować tego, że gracze chcą pograć normalnie, nawet w takich godzinach nie powinna pełnić funkcji admina.

 

Pozdrawiam

8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety skarga wydaję się słuszna, przymknąłbym oko na zabawy mimo celów mapy no bo późna godzina i jeśli garstka osób chcę się bawić a nie strzelać w siebie to tam ich prawo, ale "piętnowanie" osoby która przyszła spokojnie pograć w dodatku przez admina to już zasługuję na klapsa..  Zaznaczam, że nie obejrzałem dowodów i odnoszę się jedynie do Twojej wypowiedzi bo zaszczypały mnie oczy na wieść, że skoro chcesz grać to masz okres :D a druga sprawa to słaba reklama serwera jeśli nowy gracz chcę grać i za to jest wyśmiewany. Nu nu nu! A ja mimo wszystko zapraszam Cię do gry bo w zdecydowanej większości czasu gramy tam "normalnie" Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie