Skocz do zawartości

Zablokowane Spis komend Admina CS:GO


SzusteR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie :D

 

Dziś w temacie, spiszę listę komend Admina CS:GO, zawsze się przyda takowy temat. 

Temat jest szczególnie kierowany do osób, które chcą spróbować swoich sił jako admin. 

 

Będzie to lista komend, którą są najczęściej używane :D 

 

Tak więc zaczynamy. 

 

 

1. sm_admin - po wpisaniu tej komendy, otworzy się nam menu. Przez większość osób jest porównywany do amxmodmenu.

2. sm_ban nick/steamID czas powód - Komenda nadająca danemu graczowi bana (np. sm_ban SzusteR 0 Wallhack)

3. sm_banip czas ip powód - Komenda podobna do tej wyżej, aczkolwiek za jej pomocą banujemy po ip (np. sm_banip 0 95.112.42.32 Wallhack)

4. sm_kick nick/steamID powód - Dzięki tej komendzie, możemy wyrzucić danego gracza z serwera (np. sm_kick SzusteR Mikro)

5. sm_gag nick - Za pomocą tej komendy, blokujemy czat graczowi (np. sm_gag SzusteR)

6. sm_ungag nick - Komenda nawiązująca do tej z punktu 5 :D Czyli na odblokowanie czatu graczowi (np. sm_ungag SzusteR)

7. sm_mute nick - Komenda blokująca możliwości komunikacji graczowi poprzez mikrofon (np. sm_mute SzusteR)

8. sm_unmute nick - Usuwa blokadę komunikacji poprzez mikrofon (np. sm_unmute SzusteR)

9 sm_silence nick - Komenda, która nakładka blokadę zarówno na czat jak i na komunikację poprzez mikrofon (np. sm_silence SzusteR)

10. sm_unsilence nick - Usuwa blokadę, która została założona na czat oraz komunikację poprzez mikrofon (np. sm_unsilence SzusteR)

11. sm_say tekst - Komenda, która umożliwia nam wysłanie wiadomości do wszystkich graczy, przebywających na serwerze

12. sm_csay tekst - Za pomocą tej komendy, nasza wiadomość, wyświetla się na środku ekranu

13. sm_tsay kolor tekst - Dzięki tej komendzie, możemy wysłać kolorową wiadomość (np. sm_tsay blue cele mapy)

14. sm_observe nick - Przełącza nam kamerę na wybranego gracza, polecane, szczególnie podczas nakręcania demka :D (np. sm_observe SzusteR)

 

I w sumie, to koniec listy komend, które są najczęściej używane przez admina, bo jak wiadomo, większość używa "sm_admin" ponieważ tam wszystko jest :D

To tyle z mojej strony, dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)

 

 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zyhoo_PL napisał:

Poradnik fajny ale brakuje mi parę  komend ale dla początkujących się przyda :D 

To jest głównie zrobiony dla początkujących :D

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, drenn napisał:

Gdy tak czytam to widzę,  że niczym nie różni się od komend w 1.6 z wyjątkiem tego, że tutaj zamiast amx wpisujemy sm na początku.  Mam rację?

 

Tak masz rację  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się jeszcze sm_msay - tekst wyświetla się po lewej stronie i trochę mniej przeszkadza w grze niż w przypadku sm_csay+ dla nowych adminów nieznających pełnego składu administracji danego serwera a podejrzewających, że dany grasz podszywa się pod admina/właściciela etc. przydatna będzie komenda sm_who pozwalająca sprawdzić jakie dany gracz posiada uprawnienia(przy zwykłym graczu pokaże się komunikat :[SM] "Avox" nie jest administratorem./przy vipie pokaże się [SM] "Avox" posiada dostęp: res, custom(1)/jeżeli jest to administrator w konsoli będzie widniało, że gracz posiada dostęp do admin, kick, ban etc.). Taka mała cegiełka ode mnie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Avox napisał:

Przydałoby się jeszcze sm_msay - tekst wyświetla się po lewej stronie i trochę mniej przeszkadza w grze niż w przypadku sm_csay+ dla nowych adminów nieznających pełnego składu administracji danego serwera a podejrzewających, że dany grasz podszywa się pod admina/właściciela etc. przydatna będzie komenda sm_who pozwalająca sprawdzić jakie dany gracz posiada uprawnienia(przy zwykłym graczu pokaże się komunikat :[SM] "Avox" nie jest administratorem./przy vipie pokaże się [SM] "Avox" posiada dostęp: res, custom(1)/jeżeli jest to administrator w konsoli będzie widniało, że gracz posiada dostęp do admin, kick, ban etc.). Taka mała cegiełka ode mnie :)))

Już wiem o czym zapomniałem heh :D 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • zablokował ten temat
  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie