Skocz do zawartości

Zablokowane Gag na godzine bez powodu


EvilestNut

Rekomendowane odpowiedzi

@ Admin CS:GO [Only Mirage]

Mój Nick: EvilestNut CSowicze.pl

Nick oskarżonego: RadzioKR

Data: 18.04.2020 godzina ok. 15:45

Admin o pseudonimie RadzioKR zgagował mnie z powodu spamu. Konwersacja wyglądała tak, że grałem normalnie i zostałem sam na kilku graczy. Admin cały czas powtarzał co mam robić gdzie iść ,kiedy shiftować itp. Wszystko okej. Powiedziałem mu żeby poprostu był cicho bo denerwuje takie mówienie.  Nagle zacząłem się z nim wykłócać żeby tak nie robił i wgl powiedzialem ze jest ślepy bo mówił idź na B a było only A i sie zaczął znowu wykłucać o to że nie oto mu chodziło i tak poprostu jak miałem racje to dał mi gość gaga bez powodu... Słaba administracja z tego serwera. Chciałbym jeszcze dodać że nikogo nie było na serwie jak był cheater z rosji który wszystkich zabijał. Po całej akcji mój kolega (gadałem z nim na dc cały ten czas) mówił adminowi żeby mnie odgagował na chwile bo chce to wyjaśnić a on się upierał o to że nie, BO NIE. RadzioKR oczywiście groził mu banem. No i mój kolega napisał że z niego jest loser a ten mu dał bana na 10010minut i tak się to skończyło. Nawet nie mogłem się spytać za co ten ban. Bo to nie był spam tylko konwersacja. Dowodów z samego gaga nie mam (może admin się przyzna) ale mam dowody z bana dla mojego kolegi. Ale jest to w formie filmiku a jest max 2MB załącznik więc się to nie zmieści. Zróbcie coś z tym gościem bo ten typek nie zasługuje na adma.

 

Sory nie wiedzialem ze trzeba edytowac.

Dzieki Hyper że coś z tym robisz i nie stoisz po stronie adminów. Dam ci pochwałę jak się da xD.

Jeżeli można to proszę o unbana dla kolegi bo nie mamy na czym grać...

 

@ RadzioKRCzemu daleś mi gaga za griefing? Griefing to chyba nie pisanie na czacie. Tak mi się wydaje, może ja coś źle zrozumiałem ale chyba gag jest za pisanie na chacie a nie za trolling/griefing.

I w ogóle to według mnie to że "byłeś na kacu" Cię nie usprawiedliwia bo może Kewinns (kolega) też "był na kacu" i takie usprawiedliwianie nie jest zbyt dobrym zagraniem z twojej strony...

 

@.NiunieK. Nie wiem czy to dobrze robie ale masz tu to demko:

http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20200418-153344-691928709-de_mirage-_____MIRAGE______CSowicze.pl______freevip_-__ws_-__knife_-__gloves_____SklepSMS___1s1k.pl.dem.zip

 

około 26 minuty wszystko sie zaczęło. Nie wiem czy oto chodziło ci (w sensie w takiej wersji w jakiej to wysyłam) no ale masz.

 

@.NiunieK.Tak wiem że nie istnieje, przypadkowo dałem zły link ale już zedytowałem na dobry (chyba)

Edytowane przez EvilestNut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @ EvilestNut,
jesteś w stanie podesłać dane demko? Oraz możesz mi podesłać na priv ten filmik a ja najwyżej prześlę wyższej administracji. Jak znajdziesz demko to prześlij to przejrzę oraz prosiłbym o bardziej konkretną akcję, w sensie jaki był np wynik albo coś takiego. Jeżeli nie pamiętasz to przejrzę to całe demko i przyjrzę się Tobie oraz temu administratorowi. Pozdrawiam

 

@ RadzioKRnie możesz dać bana za grifing, ponieważ to może być nowa osoba która nie ma jeszcze doświadczenia i nie wie kiedy takiego czegoś używać. Oraz dalej czekam na demko bo jako administrator serwera powinienem też zobaczyć tą sytuację i ocenić czy gang oraz ban był słuszny czy też nie.

Oraz rumcajs czy jakiś mod przenieście ten temat na serwer only mirage bo osoba nie w tym dziale to napisała... z góry dzięki
 

@.NiunieK.własnie oglądam to demo

A więc tak. Sprawa dla mnie wygląda następująco. @ RadzioKRciągle go pouczałeś jak grać. Jak odpowiedział tobie że gdybyś żył to byś może tak zagrał, ale on grał więc on grał po swojemu. Jak to przeczytałeś to powiedziałeś "jak macie tak słabo grać to idzcie na inny serwer a nie tutaj" co dla mnie jest niedorzeczne, na serwerze ma prawo grać każdy, jeden lepiej drugi gorzej ale każdy. Oraz za te słowa dostał gag co pokazuj ten ss https://imgur.com/a/9TpQCt6 oraz po przeanalizowaniu demka. @ EvilestNutnie chciał rozmawiać w cs więc tobie odpisywał na chat, za co ty potraktowałeś za spam. Kolejny ss pokazujący że osoba jak tobie odpowiada to traktujesz za spam @ RadzioKRhttps://imgur.com/a/Dioz7ua . Po czym napisał że jesteś loserem a ty mu bez ostrzeżenia dałeś bana co widać tutaj https://imgur.com/a/sOzSQ3w . Według mnie skarga na ciebie jest poprawna i w pełni się z nią zgadzam, czyli to ty @ RadzioKRpowinieneś ponieś konsekwencje za swoje błędy i wywyższanie się bo tak można to nazwać, ale wszystko należy do właścicieli. Dziękuję i pozdrawiam (PS. mogłem coś pominać ale i tak skarge uważam za zaakceptowaną na korzyść @ EvilestNuti osoby co dostała w tym czasie bana za nic w sumie)

Dla mnie dalej niesłuszny ban, każdemu się zdarzy wyzwać kogoś nawet admina, jak sam wiesz ludzie widzą jako vipa i się czasami denerwują. Napisał 1 wiadomość po czym ty mu nadałeś najwyższy możliwy ban jaki jest za dane przewinienie. Dla mnie to śmieszne że 1 powiedział a ty jak rzucałeś ku****i itp to jesteś bez winny? Jeżeli tak uważasz to również poddaj się karze w postaci bana za brak kultury osobistej i w tedy będę zgodny z zostawieniem tej osobie bana jeżeli ty również dostaniesz. Bo admin to nie jest nie wiadomo kto tylko też gracz i admin admina ma traktować jak każdego gracza. Więc teraz pytanie, czy podejmujesz się również ukarania ciebie

Cytat

3.3. Zakazane na serwerze jest obraźliwe, rasistowskie, niekulturalne zachowanie wobec graczy, administracji jak i również kobiet.

 

Cytat

11. Admin nie wyzywa, nie klnie, nie obraża.

 

Cytaty wyżej które podałem są dowodami że podczas tego dema w którym zostałeś zgłoszony złamałeś regulamin serwera jak i regulamin admina. Nie wspomnę o innych przewinieniach które widziałem podczas oglądania demka które napisałem jeszcze wyżej lub i nawet ich nie napisałem. 
 

@ EvilestNutnie musisz dziękować, jestem adminem i stoję po stronie regulaminu. Pilnuje aby był porządek, nie miałem co robić to sprawdziłem demo. Ale jak obejrzałem to co robi administrator to ręce opadają.... Osoba która powinna świecić przykładem zachowuje się w sposób nieodpowiedni, łamie regulamin, rzuca do ludzi od frajerów i rzuca ku****i... to dla mnie przesada 

 

Edytowane przez HyperVer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze temat napisany całkowicie w złym miejscu

A po drugie jeśli chodzi o gaga dostałeś go za spam bo nie rozumiesz tego co ci tłumaczę i ile razy miałem ci mówić żebyś szedł na shiftcie ja idziesz w moją stronę bo ja idę na plecy a ty mi tuptasz jak słoń i pomimo zwracania ci uwagi robiłeś swoje pomijając inne sytuację i ty mi mówiłeś że jestem ślepy i mam ci nie mówić co masz robić tyle że gdybym chciał to mógłbym dać ci bana za grifing bo sytuacje typu gdy ktoś się skrada a ty przychodzi i tuptasz mu pomimo jego uwag jest brane jako umyślne przeszkadzanie graczom.

A jeśli chodzi ci o bana dla twojego kolego to dostał go z powodu obrazy administracji (Wycinek z konsoli-  [✔ Gracz ✔]  Silver I » Kewinns CSowicze.pl : DOBRA RADZIU LOSER Z CIEBIE I TYLE) 

 

@ HyperVerOn nie grał pierwszy raz na serwerze i btw tłumaczyłem mu nie raz co ma robić nawet jak nie chce używać shifta to niech nie chodzi tam gdzie ja. Gag był słuszny według mnie a ban na tydzień dla jego kolegi tym bardziej o to ss

2078743071_2020-04-18(2).png.f6e2165ff15ae301445632f012edcf6a.png

 

@ HyperVer Co do tego co mu powiedziałem "jak macie tak słabo grać to idzcie na inny serwer a nie tutaj" to nie wiem czy tak powiedziałem z tego co pamiętam powiedziałem że jak macie mnie tak trollować to idźcie do tt ale nie jestem pewny bo miałem jeszcze mocnego kaca XD i nie pamiętam co mówiłem i nie powiem że tego nie powiedziałem bo nie jestem pewny ale to już pomijając (btw nie wiem czemu wiadomości wysłały mi się 2 razy jak widać na 1 ss ) jeśli chodzi też o tego ss co pisałem że ktoś tam też zaraz dostanie gaga to ile razy można mówić że nie dam unmuta bo nie mam takiego obowiązku itp i nie mówiłem tego pierwszy raz więc to jest uzasadnione ponieważ nie jednokrotnie tłumaczyłem co i jak itp a i tak niektórzy się do tego nie stosują, idąc dalej jeśli ktoś mnie obrazi i ja poczułem się obrażony itp. to mam prawo do zbanowania tej osoby bez ostrzeżenia. W regulaminie jest jasno powiedziane że w razie obrazy administratora obowiązuje kick lub ban do tygodnia to zastosowałem się do tego, a to że ktoś nie zna regulaminu to nie upoważnia go do nie przestrzegania owego regulaminu. Podsumowując... Jeśli tak powiedziałem("jak macie tak słabo grać to idzcie na inny serwer a nie tutaj") to przepraszam na usprawiedliwienie mam że byłem na mocnym kacu i każdy powinien wiedzieć jak to jest xD 

Jednakże gag był uzasadniony ponieważ ile razy na serwerze można tłumaczyć że jeśli ktoś się skrada itp to nie biegać mu jak koń jeśli nie chce bo to jest brane jako trolling bądź grifing i jest to zawarte w regulaminie itp. ale gag to gag przejdę do bana.

Jeśli ktoś mnie obrazi bądź innego gracza to bez ostrzeżenia jest za to karany mutem/gagiem bądź banem ponieważ mam takie prawo jako administrator, osoba która nie przestrzega regulaminu serwera jest za to karana i oczywiście ostrzeżenia daje ale to zależy w jakich sytuacjach itp I przechodząc do końca ban jest w 100% poprawny i usprawiedliwiony i nie będę dawał po 10 razy ostrzeżenia, zawsze ostrzegam tylko raz i tylko pojedyncze osoby a też wszystkich obecnych na serwerze  poprzez msay bądź csay. Ode mnie to chyba wszystko, co miałem wyjaśnić to wyjaśniłem i niech w właściciel zdecyduje co ma z tym zrobić pozdrawiam :D 

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o demko z tamtego meczu , bez tego nie możemy podjąć żadnych dzialań , co do bana twojego kolegi uważam że jest sluszny ponieważ obraza administracji jest ostro karana . Czekam na demko w tej sprawie . Pozdrawiam
@ EvilestNut Godzina na demku którą mi podales nie istnieje w pliku który mi daleś do pobranie ( trwa 24minuty)

Edytowane przez .NiunieK.

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RadzioKR Ej ale jak czegoś nie rozumiem to jest spam XD? Nie wiem czy wiesz ale mówienie co mam robić po prostu dekoncentruje. Wchodzenie bez shifta chyba nie jest czymś strasznym. Po prostu chciałem zagrać bardziej risky bo sprawia to więcej funu. Według mnie serwery są po to żeby się bawić a nie pocić i wygrywać. Nic się nie stało że dwa razy Cię zdradziłem. Co do bana mojego kolegi. Było to raczej w formie żartu no ale może tego tak nie odebrałeś ale według mnie i tak powinieneś ostrzec go a nie od razu bana dawać. Jak mój kolega Ciebie prosił o unmutea mnie to czemu mnie nie odmutowałeś? Nie miałem kontaktu z tobą i nawet nie wiedziałem za co dostałem bo powód "spam" to chyba nie jest. W ogóle to gdzie się sprawdza demka bo nw. Właśnie sprawdziłem  filmik i tam jest wynik 13-12 dla anty terrorystów czyli pewnie troche wcześniej się to zaczęło (oczywiście jak możecie sprawdzić demka bo ja nw jak).

 

@ HyperVerNie jestem jakiś świetny jeżeli chodzi o takie stronki jak te, więc jak mi się uda na priv Tobie to wysłać to było by fajnie.

 

@.NiunieK.Tak jak powiedziałem wyżej nie wiem jak mieć demka ;/ Ale jakby ktoś powiedział to wyśle jeżeli jest taka możliwość.

 

P.S. Gdzie mogę sprawdzić na ile i za co jest ban?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RadzioKR @RadzioKR Ej ale jak czegoś nie rozumiem to jest spam XD? Nie wiem czy wiesz ale mówienie co mam robić po prostu dekoncentruje. Wchodzenie bez shifta chyba nie jest czymś strasznym. Po prostu chciałem zagrać bardziej risky bo sprawia to więcej funu. Według mnie serwery są po to żeby się bawić a nie pocić i wygrywać. Nic się nie stało że dwa razy Cię zdradziłem. Co do bana mojego kolegi. Było to raczej w formie żartu no ale może tego tak nie odebrałeś ale według mnie i tak powinieneś ostrzec go a nie od razu bana dawać. Jak mój kolega Ciebie prosił o unmutea mnie to czemu mnie nie odmutowałeś? Nie miałem kontaktu z tobą i nawet nie wiedziałem za co dostałem bo powód "spam" to chyba nie jest. W ogóle to gdzie się sprawdza demka bo nw. Właśnie sprawdziłem  filmik i tam jest wynik 13-12 dla anty terrorystów czyli pewnie troche wcześniej się to zaczęło (oczywiście jak możecie sprawdzić demka bo ja nw jak).

 

@ HyperVerNie jestem jakiś świetny jeżeli chodzi o takie stronki jak te, więc jak mi się uda na priv Tobie to wysłać to było by fajnie.

 

@.NiunieK.Tak jak powiedziałem wyżej nie wiem jak mieć demka ;/ Ale jakby ktoś powiedział to wyśle jeżeli jest taka możliwość.

 

P.S. Gdzie mogę sprawdzić na ile i za co jest ban?!?

 

Edit: Racja radzio nie grałem pierwszy raz. Trzeci raz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png
Udzielam ostrzeżenia za tą skargę . 

Edytowane przez .NiunieK.

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie