Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Pomysł Na Mixa


KubanczyK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatniego czasu przyszedł mi do glowy pewien pomysł. Otóż, żeby raz na miesiac lub kwartał zrobic Mixa Gracze Vs Administracja Bf2. Juz mówilem o tym paru osobom i bardzo im to się spodobało. JednaK decyzja nalezy do administracji. Prosze o Szybką i pozytywną odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje już żeby to sie tyczyło każdego serwera a nie jednego..

Przemek ale trzeba by było ustalić daty skoro mamy serwer zebrać graczy i adminów najczęściej aktywnych zrobić team i ustalić daty kiedy gra dany serwer. Według mnie to byłby najlepszy pomysł. (:

If you can dream it, you can do it! ~Hardwell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje zrobic sparing serwer vs serwer ( Wlasciciel serwera dobiera 5 graczy z serwera ) A wygrany serwer dostaje nagrode.

 

Co do nagrody to moze kazdy z wlascicieli sie ugadac ( proponuje klucze do csgo )

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście pomysł, może  być, ale moim zdaniem powinny się na nim odbywać  m.in :

1. Mixy z Adminami, Administracją, = NAGRODA NA FORUM SERWERZE (DOWOLNYM)

2. Mixy z innymi graczami/użytkownikami.

2. Mieszańce ;)

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monza zrobić jak chcecie mi to nie szkodzi tylko ja nie gram na bf2

(wbij na ts'a potwierdzisz to rumcajsowi), (a co do serwera ogarniać już trzeba żeby mixy już się zaczynało o nagrody :P )

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym by zrobic ogólnego MIXA Administracja z Graczami i serwer zwykły a nie Bf2 zrobić jakiś do mixu i drożynki i normalny turniej zrobić

https://www.youtube.com/watch?v=bTMog-rTN6w diss na gabena

 

https://www.youtube.com/watch?v=ItlWMnE1NCM wpadka podczas teleturniejów 8-15 najlepsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie