Skocz do zawartości

Zablokowane Przywitam się by nie było ;p


Christo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Krzysiek mam 22 lata  mieszkam ok lublina. Moje zainteresowania  to E-sport, Sport, informatyka, jazda w terenie rowerem trochę muzyka i  grafika i pracuje jako cukiernik . Na csowicze zawitałem w 2014 roku  oraz miałem admina u rumcajsa  na serwerze bodajże był to wtedy codmod  ale się mało wtedy udzielałem  bo miałem inne zajęcia.  Czas wrócić  bo mi brakuje np  pomagania ludziom jeśli chodzi o strefę banów i tak dalej  i miłej atmosfery jak i ogarniętej  administracji do współpracy a niestety takie czasy ze stare fora popadały w większość albo  ktoś reaktywuje ale zazwyczaj poniżej 18+ lat  jeśli ktoś  mnie pamięta podam stary nick z 2k14  ZjaranyZiomek  jako admin byłem raczej surowy co do graczy którzy łamali regulamin serwera któż też miałem skargi na mnie  ale jeśli ktoś nie umie się do x ostrzeżeń zastosować to trzeba radykalnie podejść do delikwenta  ;)  liczę ze uda mi się zadomowić na tym forum   ściemniał nie będę  mam problem jak na swój wiek z ortografią ale  każdy ma jakieś wady ;)  ale liczę ze swoją osobą  pozytywną pomocną i ogarniętą miło mnie przyjmiecie  na tym forum  nie będę się tam nie wiadomo jak rozpisywał bo pisać można dużo a często mija się to potem u ludzi z tym co sobą prezentują. 

 

 

 

Z poważaniem Christo  

Edytowane przez Artanisxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie