Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Admina RumeK


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . 
Gralem dziś rano na serwerze ONLY MIRAGE , okolo 8 rano byl gracz ktory posiadal nielegalne oprogramowanie , zapisalem sobie tą godzine oraz pisalem o tym na czacie forum ale niestety nie bylo zadnego dostepnego admina . Okolo godziny 10 rano pojawil się na serwerze Administrator @ RumeK999 któremu zglaszalem na u@ o ktorej godzinie byl cheater i zeby sprawdzil demko jesli moze , pan admin nie zareagowal na zgloszenie i mnie olal . Później zacząl mi mowić że da mi mute ponieważ nie posiadam 16 lat ale niestety byl w blędzie o czym go poinformowalem i powiedzialem mu również że wlasciciel serwera wie o tym ze mam powyzej 16 roku zycia i nie powinien mi nadawac takiego zakazu . Gdy admin dowiedzial sie ze niuniek o tym wie to powiedzial ze wlasciciel go nie interesuje i mam sie sluchac tego co mowi . Ogolnie ten admin jest wulgarny na czacie i nie reaguje na wulgaryzmy oraz wyzwiska na czacie a tylko daje mute ludziom . Pozdrawiam i prosze o rozpatrzenie tej skargi i nadanie kary dla tego pana . 
 Poniżej zalączam demko do sciagniecia dla lepszego rozpatrzenia sprawy . Pozdrawiam cala administracje i licze na szybka odpowiedz . 
Demko :http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20200415-094706-660962508-de_mirage-_____MIRAGE______CSowicze.pl______freevip_-__ws_-__knife_-__gloves_____SklepSMS___1s1k.pl.dem.zip
Edit : zalączam ssy tego ze pisalem na czacie forum ze jest cheater  . Pisalem z innego konta poniewaz moje dopiero odzyskalem . 

ss czatu.png

Edytowane przez .NiunieK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej sytuacji z tym demkiem to napisałem że póżniej się tym zajmę jak powiedziales mi ze juz byles na forum 

dawalem nie raz ostrzezenia na czacie za slowa nie bede banowal graczy za jakies pojedyncze slowo kurwwaaaaa to wolalem muta dac zeby ochlonol 

co do twojej spray ze micro +16 to kazdy z graczy sie zgadzal z ta sprawa ze nie masz +16 a co do Niunka to tak powiedzialem bo nie mialem jak tego sprawdzi nie chcialem ci wieżyc widzialem cie 1 raz i dla tego tak zaragowałem 

i jeszcze dodam ze jak wielce ja nie chcialem zaragować na demko to byl przez spory czas 2 admin Radzio mogles do niego pisac 

Edytowane przez RumeK999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na serwerze byłem dopiero około 11:30 więc nie pomogę w tej sprawie 

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png
Udzielam ostrzeżenia za brak reakcji na u@ + brak kultury osobistej i brak reakcji na wulgaryzmy innych graczy .

Edytowane przez .NiunieK.

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie