Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Only mirage


foriv 會意字

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: @ foriv 會意字 @ czaru

Imię: Oskar, Czarek

Wiek: Ja 16, czaru 17

Znajomość AMX (1-10): 8/10

Mod serwera:: Only Mirage

Link do GameTracker'a: Warto wspomnieć, że serwer jeszcze nie wystartował, ponieważ poszukujemy swojej stałej sieci, dlatego jeszcze nie posiadamy GameTracker'a.

Czy jest wykupiona reklama?: Aktualnie plan

ujemy, aby serwer znalazł swoją stałą sieć serwerów, i jeżeli nam się to uda, to będziemy myśleć nad kupnem reklamy u jakiegoś streamera bądź na jakimś forum CS:GO.
Hosting: live-server.pl

Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Myślę, że nasz serwer będzie bardzo wyjątkowy, pod względem próbowania organizowania na nim tak zwanych EVENTÓW, jednak nie jest to do końca pewne. Jednak patrząc na forum zauważyłem również, że jest tylko jeden serwer z modem typu Only Mirage i myślę, że użytkownicy lepiej by się czuli, gdyby mieli jakiś wybór pomiędzy serwerami tego typu modu.

Udostępniasz serwer pod konkursy?: Jasne myślę, że bez żadnego problemu jestem w stanie udostępnić serwer, aby zorganizować jakiś konkurs.

Kontakt: Discord: Terry Leather#1974 oraz forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie: 

 

  • - brak reklamy
  • - kiepski hosting, ich jakość w ostatnich 6 miesiącach znacznie spadła (wiem, bo miałem tam serwer) więc jednocześnie nie jesteś w stanie zaoferować graczom dobrej jakości gry tylko przy 10 osobach lagi, skoki varu
  • - brak claima w GT, posiadanie GT nie ma nic do rzeczy czy serwer należy do jakiejś sieci czy nie
  • +/- wiek

 

Do tego nie podajesz żadnych parametrów serwera: sloty, TR, lokalizacja (PL, FR)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Terrorist napisał:

Jestem na Nie: 

 

  • - brak reklamy
  • - kiepski hosting, ich jakość w ostatnich 6 miesiącach znacznie spadła (wiem, bo miałem tam serwer) więc jednocześnie nie jesteś w stanie zaoferować graczom dobrej jakości gry tylko przy 10 osobach lagi, skoki varu
  • - brak claima w GT, posiadanie GT nie ma nic do rzeczy czy serwer należy do jakiejś sieci czy nie
  • +/- wiek

 

Do tego nie podajesz żadnych parametrów serwera: sloty, TR, lokalizacja (PL, FR)

 

 

Jak ja tutaj mialem kiedys serwer retake na live serverze normalnie bylo po 10 osob, i jak odpalilem 1v1 20 bez lagow i wszystko jest na polskich serwerach. 

+ nie latwiej dac szansy nowemu serwerowi trzeba jakos wystartowac!

Edytowane przez foriv 會意字
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieć serwer na sieci czy nie co to ma do rzeczy .

Jestem na NIE a dlaczego?

Nie posiada reklamy

Gt nie ma

Pierw rozkręcić jakoś serwer później złożyć propozycję. Stoi na sieci dość sporo serwerów a rozkręcone dobrze są może 3. 

Po co tyle serwerów skoro są bo są to już lepiej zostawić 3 rozkręcone a reszta aut bo i tak nic nie przynoszą. 

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie