Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z Milena:D


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

WYWIAD.png

REDAKTOR: uinoue.png.9542620591a85c2f22b602bd7a184c39.png.728ab8bc4dabf94ce6da17d51c192c63.png

 

GOŚĆ:            a2c1481d54e6fcdc988999ed713f1e6effb56cee

 

Witam was wszystkich serdecznie w moim kolejnym wywiadzie. Moim kolejnym gościem jest Milena która w chwili obecnej opuściła grono redaktorów (w wywiadzie nim jeszcze była). Oczywiście dowiecie się czym się zajmuje, skąd pochodzi, kilka opinii o Sieci oraz jej upodobania. 

Zapraszam do miłej lektury, oraz będę wdzięczna za każdą opinię.

 

[INOUE] Hej! Miło mi jest, że zgodziłaś się na wywiad ze mną. Z pewnością z Twojego profilu możemy dowiedzieć się, że masz na imię Milena. Powiesz nam ile masz lat i skąd pochodzisz ?

 

[MILENA] Cześć, mi również jest miło. Mam 18 lat i pochodzę z małej miejscowości w województwie Lubelskim o nazwie Rudno.

 

[INOUE] Hot 18. Podoba mi się to. Nie ukrywam, że musiałam sprawdzić gdzie mieszkasz bo nie wiedziałam. Opowiesz nam coś o swoim miejscu zamieszkania?

 

[MILENA] Tak jak pisałam wyżej jest to bardzo miała miejscowość, około tysiąca mieszkańców. Nic ciekawego do zwiedzania tu nie ma niestety.

 

[INOUE] Rozumiem. Wracając do twojego wieku w dobie okoliczności jakie mamy w związku z wirusem, powiedz nam jak radzisz sobie ze szkołą?

 

[MILENA] Pomimo, że są takie warunki jakie są, to jakoś daje sobie radę. Jedyne czego się obawiam to sprawdzianów, które jeszcze nie wiem w jaki sposób będą przeprowadzane.

 

[INOUE] Domyślam się, że nie jest łatwo. W jaki sposób odbywają się obecnie Twoje lekcje, bądź jak jesteście oceniani?

 

[MILENA] Ja stronie szkoły mam wszystkie materiały, wystarczy ściągnąć i opracować w zeszycie. Zadania bądź prace domowe trzeba wysyłać nauczycielom na skrzynkę email. Jeżeli chodzi o oceny to nawet nie wiem czy te zadania są oceniane czy nie, bo większość nauczycieli nawet nie odpisuje, więc właściwie nie wiem na czym stoję.

 

[INOUE] Bardzo mnie to ciekawi w jaki sposób ludzie w takiej sytuacji Sobie radzą. Nie ukrywam, że stresu jest na pewno bardzo dużo. Powiesz nam jakie masz hobby/pasje?

 

[MILENA] Interesuje się głównie sportem i grami. Trenowałam kiedyś piłkę nożną, ale niestety klub się rozsypał i na tym to się skończyło. Pasja dalej została, więc kiedy mogę to gram czy to w piłkę nożną czy w siatkówkę - to zdecydowanie moje ulubione sporty. Natomiast jeżeli chodzi o gry to w cs'a gram już dłuższy czas, oczywiście z przerwami, ale jakoś zawsze wracałam do tego.

 

[INOUE] Wow, niemożliwe. Kobieta i piłka nożna? Oglądasz mecze ?

 

[MILENA] Kiedyś oglądałam i nie mogłabym przeżyć jakbym nie obejrzała, ale teraz już niestety rzadziej oglądam.

 

[INOUE] A czy masz może swój ulubiony klub piłki nożnej ?

 

[MILENA] Tak, od zawsze kibicowałam FC Barcelonie i kłóciłam się z fanami Realu.

 

[INOUE] Oooooo to witaj w klubie. Mam to samo. Nie będę Cię pytać czy wiesz co to spalony, bo podejrzewam, że jesteś w tym obeznana. Jak wspominasz czasy dzieciństwa? 

 

[MILENA] Ogólnie z dzieciństwa nie pamiętam prawie nic więc ciężko mi cokolwiek napisać. Aczkolwiek nie pamiętam aby spotkało mnie coś złego więc raczej ten czas jest dobrze wspominany.

 

[INOUE] W dzieciństwie zapewne miałaś jakieś małe ciche marzenie kim chciałaś zostać, kto to jest?

 

[MILENA] W podstawówce pamiętam, że planowałam pójść do szkoły mundurowej aczkolwiek w gimnazjum mi się to odmieniło i stwierdziłam, że chcę zostać fryzjerką, więc w tym kierunku się teraz szkolę.

 

[INOUE] Od zawsze marzyło się Tobie zostać żołnierzem? zaskoczyłaś mnie teraz. Fryzjer to Twoje powołanie? Tworzyłam już jakieś fryzury?

 

[MILENA] Nie, to że żołnierzem, ale chciałam wybrać jakiś profil mundurowy. Myślałam o policyjnym albo straży granicznej. Tak raczej powołanie, interesuje się tym. Robiłam już różne fryzury i czuje się w tym pewnie, także myślę że zostanę w tym.

 

[INOUE] Naprawdę jestem zaskoczona tym bardziej, że moje powołanie to dokładnie twoje pierwsze. Tworzyłaś już jakieś fryzury, koloryzacje?

 

[MILENA] Szczerze mówiąc próbowałam już wszystkiego jeżeli chodzi o koloryzacje lub rozjaśnianie. Jeżeli chodzi o fryzury to nie czuje się w tym akurat dobrze, nie lubię tego, ale ciągle się uczę nowych rzeczy także wszystko przede mną jeszcze.

 

[INOUE] Jako fryzjer podejrzewam, że będziesz musiała polubić układanie fryzur. Teraz z innej beczki. W Counter Strike jak napisałaś grasz. Ile już grasz łącznie z przerwami i dlaczego ta gra skłoniła Cię do grania?

 

[MILENA] Oj myślę, że to będzie z 5/6 lat. Zaczęłam grać dlatego, ponieważ moi bracia w nią grali i to mnie skusiło aby spróbować. Spodobało mi się więc gram dalej w nią.

 

[INOUE] Jak czujesz się na Csowiczach? Z kim najwięcej zdążyłaś się tutaj polubić ?

 

[MILENA] A czuje się bardzo dobrze, to chyba pierwsza sieć na której jestem już tak długo. Staram się z każdym dobrze trzymać i mieć dobry kontakt.

 

[INOUE] A co sądzisz o administracji? Jest coś co chciałabyś zmienić na Csowiczach?

 

[MILENA] Myślę, że administracja wykonuje dobrze swoje obowiązki, jest to chyba bardzo zgrana ekipa więc tym bardziej plus. Chyba nie trzeba nic zmieniać, jest dobrze jak jest.

 

[INOUE] Jak pracowało i obecnie teraz pracuje Ci się na randze redaktora?

 

[MILENA] Jak na razie bardzo dobrze i mam nadzieje, że tak zostanie mam dużo wolnego więc zawsze to jakieś zajęcie dla mnie.

 

[INOUE] Czy zamierzasz zostać na tej randze czy spróbować rozwinąć się w innych „dziedzinach” naszego forum?

 

[MILENA] Jedna osoba podsunęła mi pomysł abym spróbowała na randze admina i na tym się od jakiegoś czasu zastanawiam. To raczej jedyne stanowiska na których chciałabym być.

 

[INOUE] Uważam, że warto spróbować. Możesz w ten sposób się sprawdzić. Wracając do twojego życia prywatnego, masz swoją drugą połówkę ?

 

[MILENA] Nie, nie mam i jak na razie nic na to nie wskazuje.

 

[INOUE] Jaki masz typ wymarzonego faceta?

 

[MILENA] Na pewno musi być pewny siebie, poukładany, mieć jakiś pomysł na siebie. Co do wyglądu nie przywiązuje dużej wagi, ale zwracam szczególnie uwagę na wysokich brunetów.

 

[INOUE] Czy mogłabyś rozwinąć słowo poukładany? Bo to można w każdym kierunku zaliczyć.

 

[MILENA] Ja rozumiem to tak, że facetowi nie są w głowie tylko rozrywki, poważnie myśli o życiu.

 

[INOUE] Bardzo słusznie, bo niektórzy panowie w głowie mają teraz różne pomysły. Wiadomo nie należy każdego Pana wrzucać do jednego worka. Chciałabym zapytać Cię czy masz jakiś ulubiony film który mogłabyś nam polecić? I dlaczego?

 

[MILENA] Ulubionego filmu nie mam, ale mam za to ulubiony serial i jest to oczywiście Lucyfer. Jest to bardzo fajny i ciekawy serial, wciągnął mnie mega. Ciągle coś się dzieje i nie ma żadnej nudy w nim.

 

[INOUE] Z pewnością poszukam i obejrzę. Seriale chyba najbardziej wciągają. Co sądzisz o wróbelku, on siedzi na gałęzi czy kuca?

 

[MILENA] Haha wydaje mi się, że siedzi na gałęzi.

 

[INOUE] I bardzo słusznie, dobra odpowiedz. Jesteś sama na bezludnej wyspie, budzisz się i co robisz w pierwszej chwili?

 

[MILENA] Pewnie będę w szoku się zastanawiała co tu robię, ewentualnie jakbym miała przy sobie telefon to tym co sprawdziła.

 

[INOUE] Wolisz właśnie telefon czy komputer ?

 

[MILENA] Ogólnie wolę telefon, bo tu mam wszystko. Jeżeli chodzi o oglądanie seriali czy przeglądanie forum to zdecydowanie komputer.

 

[INOUE] A to z pewnością. Mam chyba podobnie patrząc na to, że czasem lubię nawet obejrzeć filmy ma telefonie. Czy masz swój ulubiony kolor?

 

[MILENA] Moim ulubionymi kolorami jest czarny i niebieski.

 

[INOUE] Ulala. To zdecydowanie mocne stanowcze kolory. Tym zakańczam naszą serię szybkich pytań i odpowiedzi. No cóż, zbliżamy się do końca naszego wywiadu, chciałabyś kogoś pozdrowić?

 

[MILENA] Chciałabym pozdrowić wszystkich czytających oraz Ciebie i podziękować za przeprowadzony wywiad.

 

[INOUE] Bardzo dziękuję za pozdrowienia i miło spędzony czas przy tworzeniu wywiadu. <3

 

rY7W6vT.png

Edytowane przez Inoue.

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny fajny wywiad, fajnie konstruowane pytania ++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kurcze super. Siostra ty jak zwykle wymiatasz ze wszystkim ( kto ma lepszą? ) nikt.

Bardzo extra fajny wywiad a co za niego leci? to chyba wiemy 

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie