Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Kolejna skarga Rumek


Imnotnew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To znowu ja i znowu skarga na admina o nicku @ RumeK999.  Admin daje zły przykład na serwerze i ubliża innym graczom swojego zespołu(również mi).

Krótki opis sytuacji: gracze ct zabili osobę niosącą bombe i przestali jej pilnować(bo to nie jest cel mapy) tylko rozbiegli się po mapie. "Admin" Rumek w tym czasie dał się ponieść emocjom i zaczął ubliżać innym graczom swojego zespołu na chacie plus krzyczał przez mikrofon, że mają iść do paki, co oni robią itp. dodatkowo wypisując niepełne przekleństwa, ale każdy wie co chciał napisać. Ja osobiście w tym momencie też zginałem w innej części mapy, więc te słowa również były skierowane w moim kierunku. Jak wiemy w regulaminie admina występuje taki punkt, który zacytuję "11. Admin nie wyzywa, nie klnie, nie obraża." 

Serwer only mirage jest typowym serwerem "ffa", gdzie przychodzą różni gracze. Zarówno ci z wyższymi rangami jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z csem. Nie potrafiące jeszcze strzelać, poruszać się czy nawet pomyśleć jak powinien się zachować w danej sytuacji w grze. A na wejściu na serwerze są najeżdżani przez admina, który nie jest w stanie przytrzymać swoich emocji na wodzy. Trochę słabo to wygląda, nie? Gdzie znowu dawanie przykładu innym graczom przez "dojrzałego" admina, hmm?

 

20200412174851_1.jpg

20200412174921_1.jpg

914609 (3).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona.png
Po obejrzeniu demka i zapoznaniu się ze sprawą zdecydowałem że skarga jest niesłuszna.

Edytowane przez .NiunieK.

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie