Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie


2137AesyaK

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Imię: Oliwier
    
    Wiek: 16
    
    Nick: ^.^
    
    Link do gt (gametracker): https://www.gametracker.com/player/^.^/188.165.21.245:27580/ 
    
    Doświadczenie: Myślę, że doświadczenie mam przeciętne. Nie umiem edytować pluginów oraz ich konfigurować, jednakże potrafię posługiwać się AMX bardzo dobrze, ponieważ byłem dużo razy administratorem oraz raz Opiekunem serwera. Regulamin przeczytałem więc będę miał pojęcie za co i na ile dawać bany, jeżeli ktoś coś przeskrobie 
    
    Znajomość amxx [1/10]: Mocne 5/10. Tak jak napisałem wyżej, potrafię się posługiwać AMX.
    
    Coś o sobie: Mam na imię Oliwier, mam 16 lat pochodzę z MałoPolski. Interesuję się Piłką Nożną i często uczęszczam na siłownię. Jestem zazwyczaj osobą bezkonfliktową i można się ze mną dogadać. Mam duży zakres słów i ortografię mam na wysokim poziomie. Myślę logicznie i jak ktoś mi coś zarzuca, zawsze mam jakiś sensowny argument. Bardzo lubię grać w CSa, a w szególności na tym serwerze - Po prostu mega się przyjemnie gra, serwer rozkręcony bardzo i da się fajnie umilić czas... Zdecydowanie  
    
    Mikrofon [Tak/Nie]: Oczywiście - sprawny :>
    
    Akceptujesz regulamin? [Tak/Nie]: Oczywiście
    
    Składka?[Tak/Nie]: Jasne :>
    
    Kontakt[Steam/GG]:Steam - Krzysztof | CSowicze.pl, pw, GG Mogę założyć, TeamSpeak3, Discord, FB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tą chwilę na nie

+ Wiek 

+ Składka

+/- Podanie

+ Mikrofon 

- aktywność

- Może masz przegrane ponad 1k minut z tym że przez 5 dni

 

Daj się poznać. Pograj na serwerze trochę więcej i złóż podanie jeszcze raz.  

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie