Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Moje Uszanowanie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Avatar ustawiony, informacje uzupełnione, więc zostaje przywitać się.


Cześć! Jestem 


NoName. =_Zebro_= . # pod takim samym nickiem, gram na serwerwerach Cod. Na serwery cs 1.6 - jeszcze okazji wbić nie miałem, lecz może czasem wpadnę, swoją przygodą z Counter-Strike rozpocząłem jakieś 4-5lat gdy jako młody chłopak znalazlem klasyczną obecnie grę cs 1.6, w swojej przygodzie poznałem wiele typów moda, wiele serwerów oraz doswiadczenie którę wciąż we mnie siedzi. Sam znajmowałem się kilkoma serwerami, nie miałem nigdy ochoty pisac pluginów - bo nie miało to dla mnie sensu i tylko traciłem czas, swoja wiedze o amxxx oceniam na 8/10 a sourcemod na 6/10 - Gdyż z tym doczynienia jeszcze "większej" przygody nie miałem.


 


Witam wszyskich serdecznie , tak mnie pochłonęła gra ,że zapomniałem się przywitać. A więc tak, mam na imię Marcel , mam 15 lat (02.06.1999r). Mam 181 cm wzrostu, pochodzę z Tomaszowa Maz. Moimi zainteresowaniami są gra w Ping-Ponga oraz Siatkówka <3 . Obecnie gram w Ks Lechia Tomaszów Maz. Przygodę z cs'em zacząłem mając 11 lat wink.png ( więc w cs gram już 4 lata), zaczynając grałem bronią MP5 , ale od 1 roku gram z AWP <3. Moimi ulubionymi potrawami są rosół oraz pomidorowa. Możesz mnie spotkać na serwerze pod nickiem NoName. =_Zebro_= oraz na steam taki sam nick smile.png


 


P.s


Pikaczu mnie zna xD , a po za tym życzę dużo fragów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i powodzenia :D

                                                                                            Bleach.png

 

Nick: PePe

Gram na CoD 401

Potrzebujesz pomocy pisz na PW postaram się odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha noobek powraca ? Wbij na cod 201 :)

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Jak nawiązać ze mną kontakt?

Nie spamuj mi na PW.

-Na początku się przedstaw i opisz dokładnie w jakiej sprawie piszesz.

-Staraj się podać jak najwięcej informacji abym mógł Ci pomóc.

-Na spamowanie tekstami typu "ee jesteś" nie będę odpisywał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie