Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Prośba o unbana


Meyah

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Meyah, nick pod  którym  dostałem bana:  marcin3
IP / Steam ID*:  http://steamcommunity.com/id/M3yah/
Admin banujący:  UPS 
Data i godzina otrzymania bana*:  04-10-20 21:45
Runda: nie  pamiętam akurat które to były rundy, wiem że mapa Anubis
Serwer*: 5maps
Powód: "discord"
Link do demka*: Nie mam żadnego demka.
Wycinek z konsoli*:  Nie jestem w stanie dać  wycinka z   konsoli, gdyż mam  permanentnego  bana i nie mogę ich sprawdzić,  a  logi nie zapisują  się   u mnie na komputerze, tylko w logach  serwera.
Krótki opis sytuacji*:   Dokładnego opisu  sytuacji, nie jestem w stanie sobie przypomnieć, ale pamiętam, że  miałem niestosowne tagi broni, które od  razu  po  uwadze administracji serwera, zostały przeze mnie zmienione. Pamiętam również że kłóciłem się  z administracją serwera, (LadyAnna, UPS) o powód bana moich znajomych z którymi miałem przyjemność grać na   serwerze  5maps. Jak prawdopodobnie  każdy, który byłby postawiony w   mojej sytuacji,  próbowałem uchronić  moich  znajomych  od  sprawiedliwych bądź niesprawiedliwych banów, niestety  nie udało mi się to, i każdy z nas dostał po banie. Moja osoba nie była jakoś bardzo  ofensywna, raczej próbowałem obronić moich znajomych w różnoraki sposób, a jako jeden  z pięciu dostałem  bana permanentnego, wraz  z marcinem1, którego ban permanentny jest jak  najbardziej uzasadniony, bo nie powinno się podawać  informacji przeciwnej drużynie.  Niestety uważam, że nałożenie bana permanentnego na mnie jest lekką  przesadą,  gdyż nie popełniłem większych  wykroczeń,  takich jak obraza  administracji, podawanie informacji drużynie przeciwnej, bardzo duża toksyczność w stosunku  do konkretnego  gracza, bądź podawanie IP innego serwera, niezwiązanego z siecią  serwerów "Csowicze". Proszę  o  sprawiedliwe  rozpatrzenie mojego odwołania. Pozdrawiam,  miłego dnia  :)

EDIT: Od razu mówię że nie proszę o natychmiastowe UB tylko o skrócenie UB,  gdyż uważam że permanentny ban jest przesadą,  miejcie litość zaraz święta :(

 

Edytowane przez Meyah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Upsproszę o krótką wypowiedź..

 

@ Meyahuzupełnij wzór, steam id, nick pod którym dostałeś bana (24h potem zamykam temat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, Gracz razem z dwoma swoimi kolegami przebywał na serwerze, pierwsza sprawa to ich Karygodne zachowanie Druga sprawa przed moimi kickami niestosowne nicki obrażające gracza, ale przejdźmy do Samego sedna sprawy razem z tymi swoimi kolegami Siedzieli na Discordzie, pierwsze podejrzenia były to o TeamSpeak'u ale Gracz który teraz się odwołuje od Bana sam na Chat głosowym przyznał się, że aktualnie porozumiewają się na Discordzie a według regulaminu wszelka komunikacja z discorda czy teamspeaka jest zakazana + ban poleciał też wtedy z polecenia właścicielki LadyAnna która też aktualnie siedziała na serwerze i wielokrotnie upominała tych graczy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png

Wszelka komunikacja poza serwerem w trakcie gry jest uznawana jako wh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie