Skocz do zawartości

Zablokowane Skraga na pseudo adminka


Imnotnew

Rekomendowane odpowiedzi

Skraga na pseudo admina o nicku Rumek. Grając codziennie całymi dniami widziałem go przez chwile 2 razy na serwerze, a gdy się już pojawia to umyślnie niszczy innym graczom rozgrywkę grając AK na rundzie pistoletowej.  Jeszcze gdy się zapytałem go czy sobie jaja robi bezczelnie odparł, że tak. Mi osobiście po 6h gry bez przerwy dzisiaj się odechciało grać z taka osobą i wyszedłem. Inni gracze również mieli pretensje do niego co widać na załączonym chacie.

 

 

20200411160540_1.jpg

20200411160604_1.jpg

Edytowane przez Imnotnew

914609 (3).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że jakiś dzieciak się spłakał 

po 2 gram dłużej od cb na tym serwerku 

po 3 nikt z adminow do tego sie nie stosował jak z nimi grałem 

po 4 to nie mój problem  że do tej pory tego nie zmienili były już posty w tej sprawie żeby menu vipa bylo dopiero od 4 rundy 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ RumeK999

No rzeczywiście 21 lat to dzieciak, patrząc że ty jesteś o kilka lat starszy, ale z taka mentalnością to jak ciebie nazwać? Bobas?

Co to ma do rzeczy czy grasz dłużej ode mnie czy nie? Próbujesz się wywyższać względem innych graczy? Trochę słaba postawa jak na admina. W ciągu 3 dni przegrałem 25h na serwerze, ile to jest względem całego twojego czasu spędzonego 1/2? 1/3? 

Mówisz, że nikt z adminów się do tego nie stosuje? hmm, to spójrz sobie w sourcebansa gdzie wyświetlą ci sie 30min bany za bronie w 1 rundzie od innych adminów.

I tak to właśnie twój problem, że wykorzystujesz błędy pojawiające się na serwerze i niszczysz w ten sposób rozgrywkę, zamiast dawać przykład innym graczom i samemu się zaangażować, pilnować porządku.

Szczerze mam nadzieję że stracisz admina jeszcze za te posty i w 4 litery sobie wsadzisz tą swoją mentalność i bezczelność.

Ciebie na pewno nie pozdrawiam.

Edytowane przez Imnotnew

914609 (3).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście bląd będzie naprawiony , za wszelkie problemy przepraszamy .
(czas twoj spedzony na serwerze nie ma wplywu na twoje stanowisko , w kazdym poscie widze tylko podparcie twoim czasem na serwerze , oczywiscie zgadzam sie z twoim zdaniem ze inni admini stosuja sie do tego zeby nie uzywac broni i prosze aby zwracac gracza uwage dopoki blad nie zostanie naprawiony )

Rumek proszę nie używać tego blędu gdyż za to wyrzucamy innych graczy , w poscie nie bede pisal duzo i porozmawiamy osobiscie . Pozdrawiam
 

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png

To jest pierwsza skarga od wystąpienia owego błędu a nikt z adminów tego nie zgłaszał (nie ma na innych dowodów na wykorzystywanie bugów). Niestety Rumcek dostajesz ostrzeżenie na swoje konto. Mimo tego, że owy błąd zostanie poprawiony żadne, ale to żaden z Was tego nam nie zgłosił tylko jak wspomniałeś wykorzystywaliście to. 

 

Widzicie jakieś niedociągnięcia zgłaszacie nam a nie bawicie się tym ile wlezie :) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie