Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] Zyhoo_PL


Zajhoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Zyhoo_PL
Imię: Jakub
Wiek:16
Steam ID:STEAM_0:0:
512148690
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 5/8 
Opisz siebie:
Jestem Jakub, mam 16 lat i pochodzę z  Podkarpacia. Na tą sieć trafiłem za pomocą kumpla . Nie będę pociskał głupot, że jestem kulturalną osobą. Czasem zdarzy mi się przeklinać, ale to głównie z nerwów lub dla żartów ze znajomymi. Jestem osobą szczerą, nie lubię osób fałszywych, lubię też pomagać osobom, które mają jakiś problem na przykład z VIPem, to kieruję takiego człowieka na forum i mówię mu, co ma zrobić.Jestem osobą, która lubi śmieszkować. Czasem nie podoba się to pewnym osobą, bo w niektórych przypadkach nie przystoi mi takie zachowanie, ale taki już jestem i staram się popracować nad sobą. Nie opowiedziałem jeszcze o swoich zainteresowaniach, ale dla tych osób, które nie wiedzą powiem o swoich ulubionych zajęciach. Lubię pograć w gry komputerowe, głównie  typu Counter Strike , ale czasami popykam sobie w gry online. Lubię też sport, nie jestem taką osobą, która cały czas wpierdziela tylko chipsy, pije cole i siedzi przed komputerem, ponieważ czasem lubię sobie wyjść ze znajomymi i pogramy na boisku głównie w piłkę nożną,.Interesuję się też Wojskiem, i z tym zawodem powiązałem swoje dalsze plany.
Dlaczego akurat Ty?:Myślę, że trochę krócej się tu wypowiem. Pełniłem funkcję  trochę razy, kiedyś też nazywano ją UnBan Team, umiem odróżnić skilla od cheatera,  ogólnie chciałem wrócić do mojego starego stanowiska które lubiłem.Mam nadzieje, że dacie mi szansę i nie będziecie żałować.
Czy miałeś styczność z Sourcebansen?: Tak :D
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 10/8
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:.  Wallhach,aimbot,no recoil,skinhack,teleport hack,ESP.

Kontakt: Dc,ts,forum.


Mam mało postów ale nadrobię!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś okres próbny :D 

 

+ wiek

+ aktywność

- posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale jestem na NIE

 

-Posty

-Jesteś aktywny w działach "gry i zabawy" - zero konkretnej treści.

-Posiadasz 3 rangi w tym opiekuna, wątpię abyś się wyrabiał z czasem.

-Piszesz podanie na urlopie.

-Osiem Banów jedynie w Bansie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie:

 

+- moim zdaniem wiek 

- aktywność i posty

- Masz już dwie raangi które są bardzo wymagające czasowo, biorąc UBT możesz nie ujechać

- podanie na urlopie? 

 

+ dość ciekawe banid u kolegi składającego podanie na serwerach publicznych -> https://banid.pl/pub?liczne=0:0:512148690

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie