Skocz do zawartości

Zablokowane I to by było na tyle..... Rezygnacja COVID-19


Gość P00F

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ COVID-19
Z jakiej rangi rezygnujesz?: Ze wszystkich od Head Admina po Właściciela TS3
Powód: Długo się zastanawiałem nad tym wszystkim, dawałem sobie nie jedną szansę, by jakoś sobie z tym poradzić i lecieć dalej i nie przejmować się hejtami. Niestety dla mnie to za dużo i po prostu ja tutaj nie pasuje. Wiem, że Csowicze są mocną Siecią, która podoła wielu przeciwnościom. Dziękuję całej Administracji, Moderacji, opiekunom serwera, moim podopiecznych  @ Admin CS:GO [Only Mirage] oraz użytkownikom calego forum za te kilka tygodni pracy z Wami, a także za wszelkie wsparcie z różnymi problemami i sytuacjami dla @w-rumcajsjumper.gif RumcajsJumper @ Sysia ;*, @ Lolcia :3oraz mojego misia @ Szedi❤Ktoś inny mnie wzywa i oficjalnie i definitywnie kończę staż tutaj.

Dzięki wielkie za wszystko!

 

 

 

 

@ Damianciu to nie prima aprilis. ;] To decyzja nieodwracalna.

@ PsychO. Tak słuszna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za współpracę. Lekko nie miałeś i kto ma wiedzieć ten wie co było pięć. 

W razie w kontakt mamy stały, wpadaj czasem 😍 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż trochę słabo to wygląda moim zdaniem, to jest internet trzeba być przygotowany na hejt oraz trzeba mieć jajka by być kimś na wysokim stanowisku  ale podawanie się wygląda słabo cóż no życzę powadzenia w życiu ;) 

comment_fzF25nzjmbYJWkXsyrX2gf6x1NkQLGRY.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż twoje decyzja, lipa bo sieć straci bardzo dobrego head-admina. :(  A ci co dają haha, to widać jacy kur*a dorośli, zero szacunku dla kogoś kto odjebał kawał dobrej roboty.  Trzymaj się kontakt zawszę zostanie :)<3 

Edytowane przez Szedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur*a  jak ja w szoku :o  co do hejtu to niestety takie mamy społeczeństwo  co byś dla nich nie zrobił zawsze będzie źle  ;> Nie ma co się zegnać na zawsze liczę na to,że po tej pierdo**nej kwarantannie spotkamy się ekipa i coś podziałamy razem z tobą :D Piona byczku 8)

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie