Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Zyhoo


takko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Skarga na Admina/Gracza (nick): Zyhoo
  • Twój nick: takko
  • Nick oskarżonego:Zyhoo
  • Steam ID/IP oskarżonego:Skad mam miec
  • Dowody (SS'y/Demo):http://781985.node31.pukawka.pl/dem-awp_pro-1586448183-1586449177.zip
  • Opis sytuacji: To tak, pod koneic mapy, zaczal wzyywac mnie od kurw, powiedzialem do niego dla żartów "No i leci demko" i teraz tak serio leci, a i w nastepnej rundzie powiedzialem "ty bocie nie umiesz z awp" bo mnie zabił z kosy, to mi dal muta, tylko ze pamietam jeszcze ze okolo 13 na mapie awp_lego_2b bodajze powiedzial to samo :/

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, takusiek napisał:
  • Skarga na Admina/Gracza (nick): Zyhoo
  • Twój nick: takko
  • Nick oskarżonego:Zyhoo
  • Steam ID/IP oskarżonego:Skad mam miec
  • Dowody (SS'y/Demo):http://781985.node31.pukawka.pl/dem-awp_pro-1586448183-1586449177.zip
  • Opis sytuacji: To tak, pod koneic mapy, zaczal wzyywac mnie od kurw, powiedzialem do niego dla żartów "No i leci demko" i teraz tak serio leci, a i w nastepnej rundzie powiedzialem "ty bocie nie umiesz z awp" bo mnie zabił z kosy, to mi dal muta, tylko ze pamietam jeszcze ze okolo 13 na mapie awp_lego_2b bodajze powiedzial to samo :/

 

 

Edytowane przez dominpl556
też chciał bym się wypowiedzieć, Pan takko wbił dzisiaj na serwer mapa awp_minecraft zaczą mnie obrażać od botów że napiszał na niego skargę która była słuszna zaczął też obrażać innych adminów na serwerze i też chyba coś było o właścicielu serwera coś mó
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powiedziałem ale nie da się grać bo nadużywasz mikrofonu cały serwer cie upomina a ty nic z tego sobie nie robisz , Przepraszam że tak powiedziałem ale nie wytrzymałem      i dzisiaj również ty obrażałeś  @ dominpl556 na serwerze bo napisał na ciebie skargę  

a jeśli chodzi o muta to dałem ale powiedziałeś ze sobie dasz unmuta jak miałeś  admina wcześniej

 

jeśli chodzi o skargę to moim zdaniem Takko się mści że dostał  degradacje :D  :beka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png

Opiekun @ Zyhoo_PLzostaje pouczony oraz ukarany warnem w temacie -> TUTAJ  <- 

Dziękuje za zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie