Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Imnotnew


Imnotnew

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Imię:  Karol
  2. Wiek:  21
  3. Nick z gry: Imnotnew
  4. Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Imnotnew/mirage.csowicze.pl:27015/
  5. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/jokeroxxx/
  6. Steam ID:  STEAM_0:0:89451762
  7. Czy posiadasz status PRIME?: tak
  8. Dlaczego Ty?: Grałem kilka lat temu na serwerze 1.6 only dd2 pod różnymi nickami (m. in. [T]anczacy Z Botami czy Kolos@n) gdzie miałem do odbioru u Rumcajsa admina, aczkolwiek tak się potoczyło życie, że musiałem skończyć z csem na jakiś czas. W przeszłości miałem wielokrotnie admina w 1.6 czy moderatora na forum na serwerowniach które już nie istnieją.  Dopiero wróciłem ale spędzam dużo czasu na serwerze. Po archiwum moich postów widać, że się angażowałem i dodawałem nawet na stronie dema na cheater'ów.
  9. Ile grasz dziennie?: Od wczoraj, dziś spędziłem cały dzień na serwerze, ale patrząc na te ciężkie czasy to codziennie tak będzie ;)
  10. Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): tak
  11. Znajomość sourcemoda (0/5): 3/5
  12. Kontakt: steam

 

Edit.

@ Enchipodałeś 3 minusy które są tą sama rzeczą. Tak dzisiaj mam 10h, ale jutro będę miał 20 itd. ;) tendencja zwyżkowa, to normalne. Całe dnie na serwerze w czasie kwarantanny. A adminów czasem brakuje. Na nowej serwerowni nie składałbym podania tak szybko, ale tu już byłem 5 lat temu.

@ RadzioKR na serwerze sam cię raz widziałem i to przez niecałą mapę,  a spędziłem tam pełne 2 ostatnie dni, częściej widziałem spinboty niż ciebie. Na forum mam 40 postów, według komendy !toptime od restartu masz przegrane 18h a ja ponad 17h. Co daje mi 24 pozycje czasu przebytego na serwerze względem wszystkich graczy. W tym czasie zdążyłem już dobić top10 w rankingu. W ciągu tygodnia będę w czołówce każdej topki, w tym również GT

Edytowane przez Imnotnew

914609 (3).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak.

 +/- Aktywność, co prawda od 2 dni lecz wykazuje się dużą.

 + Wiek

 + kontakt, już dziś dzięki niemu pozbyliśmy się cheater'a.

 + składka

 + prime

Myślę, że można dać mu szanse na okres próbny. Adminów już niby trochę jest to fakt, a z aktywnością wydaje mi się tak średnio na serwerze niektórych. Przyda się nowa osoba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

                                                                                       podanie odrzucone.png
                                                                                               Pograj dłużej na serwerze żebyśmy mogli cię poznać .

Edytowane przez .NiunieK.

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie