Skocz do zawartości

Zablokowane Zmiana Moda


LvB :**

Jaki mod?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki mod chcielibyście u nas?

    • Paintball (z dodatkami)
      3
    • AIM/FY/AWP
      1
    • Zombie Escape
      2
    • Inny (propozycje piszcie w tym temacie)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Serwer BF2 od początku nie wzbudzał większych emocji wśród naszych  graczy oraz nie ekscytował praktycznie nikogo. Idąc więc śladami @ Damianciupostanawiam dać możliwość decyzji wam wszystkim, na jakim serwerze chcielibyście grać,  jaki serwer chcielibyście aby powstał. Mam kilka opcji swoich + wysłucham/ dorzucę do ankiety każdą propozycję zaproponowaną przez was.

1. Paintball MOD. Do tego możemy dorzucić różnego rodzaju dodatki typu klasy, sklep, xp mod itp.

2. AIM/FY/AWP. Dość ciekawy mod dla graczy lubiących ostrą rzeź na mniejszych mapach. Serwer wymagałby ciut zmiejszenia liczby slotów. Dla urozmaicenia również dałoby radę wgrać różne dodatki (nawet klasy z różnymi "mocami").

3. Zombie Escape. Niewielka liczba serwerów z tym modem to spory plus. Pytanie czy taki serwer miałby większą popularność? Dla mnie serwer to też nowość, gdyż nigdy takiego nie miałem. Oczywiście aby urozmaicić rozgrywkę można tu także wgrać jakiś XP mod, klasy i różne dodatki. 

4. Inny. Jeśli tak to jaki? 

Czekam na wasze propozycje. Jeśli chcecie coś z wyżej wymienionych to zaznaczcie w ankiecie. Jeśli wolelibyście coś innego, piszcie post poniżej.

Głosowanie zakończymy dziś wieczorem!

Edytowane przez LvB :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie