Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Niby obraza administratora


Scoper0

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Scoper™ cs.money
IP / Steam ID*:STEAM_1:0:140806270
Admin banujący: Niby Niuniek 
Data i godzina otrzymania bana*:04-07-20 21:22
Runda: -
Serwer*137.74.5.146:27015
Powód: Obraza administratora 
Link do demka*:  -
Wycinek z konsoli*: Nie mam nic w konsoli 
Krótki opis sytuacji*:Grając sobie na waszym zajebistym serwerze only mirage wbij sobie jakiś typ zwyzwyałem go od Ameb bo sie kampił na drewnie i sie troche zdenerwowałem a że to był Admin z innego konta dowiadując sie dopiero po sprwadzeniu konta to może bym tego nie zrobił ale to jest chyba nie zgodne z prawem tego serwera zeby admin sobie siedział na innym koncie i sobie banował.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

@Właściciel CS:GO [Only Mirage]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ .NiunieK. krótką wypowiedź, ewentualne demko proszę w celu weryfikacji sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na serwer wczoraj na chwile dosłownie , zabiłem cię po czym zacząłeś mnie wyzywać ... gdy spytałem czy to do mnie potwoerdziles to , po czym gracze zaczęli się śmiać z ciebie ze lecisz właśnie z banem .... Przypominam ze to ze przy nicku nie mam admin nie oznacza ze możesz mnie obrażać bądź innych graczy . Proszę następnym razem zachować kulturę osobista a nie tylko wtedy gdy patrzymy . Pozdrawiam 

 

Edit : Mamy prawo z innego konta pilnować serwera ( Chyba ze właściciel ma coś przeciwko )

 

Edit2 Runda 18 zabiłem cię na drewnie po czym na mikro powiedziałeś jaki kur brudas po czym pisałeś to na czacie i gdy spytałem czy ja to potwierdziłeś . Następna runda wybierz sobie szare komórki amebo je*** . Pozdrawiam

Edytowane przez .NiunieK.

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png

 

3 godziny temu, .NiunieK. napisał:

Przypominam ze to ze przy nicku nie mam admin nie oznacza ze możesz mnie obrażać bądź innych graczy . Proszę następnym razem zachować kulturę osobista a nie tylko wtedy gdy patrzymy

 

Ban słuszny i zgodny z regulaminem serwera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie