Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie o Admina


Tornado19082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Mateusz 
  • Wiek: 17
  • Nick z gry: Tornado
  • Link do profilu GT na serwerze:  https://www.gametracker.com/tornado1908/
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198984122281/
  • Steam ID: PARA_0: 0: 6921894
  • Czy posiadasz status PRIME?: Tak
  • Dlaczego Ty?: Spędzam sporo czasu spedzam przy komputerze przez cały czas 12h codzienie wiec moge wejsc na server w kazdej chwili lubie pomagac ludzią i i tez wczesniej byłem adminem na tym serverze i bym chciał wrucic do stanowiska admina
  • Ile grasz dziennie?: wysoko 12h
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): Tak
  • Znajomość sourcemoda {0/5}: {5/5}
  • Kontakt: Steam, Fb, Gmail, Forum, DC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Czemu?

 

Zaufałem Ci przyjmując Cię do ekipy, przyjąłem twoje usprawiedliwienie i dałem Ci dyspense od wszystkiego począwszy od aktywności kończąc na składce - nie wykorzystałeś szansy. Nagle zniknąłeś, Bóg wie gdzie. Pisałem do Ciebie na steam, nie raczyłeś nawet odpisać pomimo tego że byłeś dostępny lub w grze.

 

Myślę, że swoją szanse miałeś i nie wykorzystałeś jej pomimo tego, że byłem Tobie przychylny (w momencie gdy jeszcze ja zarządzałem serwerem). Broniłem Cię u Covid'a i Rumcajs'a  a ty wyświetlałeś tylko wiadomości na Steam i nie raczyłeś odpisać. 

 

Dziękuję za uwagę.

 

@ COVID-19 mam nadzieję, że weźmiesz to pod uwagę.

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po drugie konto mi ukradli i nie miałem konta przez miesiąc  bo czekałem od suporta steam informacje co z moij kontem a ze jestem w osrodku to nie moja wina dobrze wiesz ze mnie rzadzko kiedy byłem a teraz bede cały czas bo juz na stałem jestem w domu  tyle z mojej strony pozdrawiam 

Edytowane przez Tornado19082
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie_odrzcuone.png

Przykro mi, ale brak znajomości regulaminu forum oraz fakt, że nie skontaktowałeś się że mną już że zmianą kadry wyklucza całkowicie Cię od stanowiska admina serwera.

Pograj na serwerze i jeśli zobaczę GT, że grasz wtedy napisz podanie ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie