Skocz do zawartości

Zablokowane Odłowanie od bana


Luceek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: S1mple
IP / Steam ID*STEAM_0:0:536776013
Admin banujący: @ takusiek
Data i godzina otrzymania bana*: 05.04.2020 17:36
Runda: Nie pamienta,
Serwer*: Sewer ONLYAWP
Powód: wstaw demo na forum
Link do demka*http://781985.node31.pukawka.pl/dem-awp_two_towers_2-1586100081-1586101088.zip
Wycinek z konsoli*: nie posiadam
Krótki opis sytuacji*: Dostałem bana 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Edytowane przez Luceek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak dla mnie argumentem było już że dostaleś VACa na innym koncie, grałeś podejrzanie, wiec zaczalem ogladac ciebie, ogladalem cię z Zyhoo i się prozumiewlaiśmy, Jeszcze sam mówiles ze cheatujesz na turniejach na tym koncie (przynajmniej tak slyszalem)

To tak Nie moge otworzyc demka ale tak, byla jedna akcja gdzie afczysz i wybierasz kose, nagle wybrales i  lecisz reka na tego goscia podejrzanie, juz od tej pory zaczalem sie bardziej i duzo razy tak idealnie sie wcelowywałeś i najmniej oczekiwane miejsca akurat gdzie wychylal, raz widzialem ze stzreliles zanim wychylił, ja bym jeszcze prosił @ Zyhoo_PL Zeby też sie wypowiedzial bo ogladal i to byl nasz wspolny wybór

Edytowane przez takusiek

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, takusiek napisał:

To tak dla mnie argumentem było już że dostaleś VACa na innym koncie, grałeś podejrzanie, wiec zaczalem ogladac ciebie, ogladalem cię z Zyhoo i się prozumiewlaiśmy, Jeszcze sam mówiles ze cheatujesz na turniejach na tym koncie (przynajmniej tak slyszalem)

To tak Nie moge otworzyc demka ale tak, byla jedna akcja gdzie afczysz i wybierasz kose, nagle wybrales i  lecisz reka na tego goscia podejrzanie, juz od tej pory zaczalem sie bardziej i duzo razy tak idealnie sie wcelowywałeś i najmniej oczekiwane miejsca akurat gdzie wychylal, raz widzialem ze stzreliles zanim wychylił, ja bym jeszcze prosił @ Zyhoo_PL Zeby etz sie wypowiedzial bo ogladal i to byl nasz wspolny wybór

Po 1 mam chety a le używam tylko na sk 2 każdemu się zdarza mieć farta 3 popraw ortografie noi co ze dostałem 3 vac.

Edytowane przez Luceek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy wyglądało to tak miał bardzo dużo dziwnych akcji celowanie przez  ściany i wgl,

Oglądałem demko i  coś może miał ale nie jestem pewien.  

 

Polecam oglądnąć demko. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png

32 minuty temu, Luceek napisał:

Po 1 mam chety a le używam tylko na sk 2 każdemu się zdarza mieć farta 3 popraw ortografie noi co ze dostałem 3 vac.

 

Po pierwsze przyznajesz się do posiadania czitów i 3 vaców :D 

 

A po drugie wszedłeś na aktywnym banie z drugiego konta: SPRAWDŹ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie