Skocz do zawartości

Zablokowane Witam i tutaj.


Slide

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam na imię Paweł i mam 21 lat. Pochodzę z małej wsi w centralnej części województwa Łódzkiego. Moje zainteresowania to głównie grafika, granie w gry komputerowe, piłka nożna. Grafiką zajmuje się już dłuższy okres lecz ciągle jestem nienasycony doświadczeniem i dążę do czystej perfekcji, na dniach planuje założyć własne portfolio oraz fanpage abym mógł zaprezentować swoje możliwości. Moje prace będzie można również zobaczyć w odpowiednim dziale na naszym forum. Kwestia forum to mój nie zamknięty temat, ciągle krąże po sieciach szukając swojego miejsca lecz zazwyczaj z różnych powodów kończy się niepowodzeniem, dlatego chciałbym to zmienić właśnie tutaj, myślę że to odpowiedni czas i miejsce aby się zadomowić bo do tej pory wszystko mi odpowiada, mowa tu o wizualizacji forum oraz serwerów. Mam tutaj również swoich znajomych którzy też w pewnym sensie ciągną mnie właśnie w tą stronę, lecz myślę że po jakimś czasie wszyscy będą mi bliscy. ;) Podsumowując mam nadzieje że to będzie moja dłuższa droga i to właśnie tutaj będę mógł pokazać swoje prawdziwe możliwości aby wspinać się coraz wyżej. 

Z fartem! 

Edytowane przez Slide

2At0kMw.png

0LnJfZy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie