Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie


666Apostol

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 666Apostol
Wiek:  Jeśli musicie wiedzieć to ok 28
Doświadczenie: Spore , byłem adminem nie raz , nie dwa i w sumie (chyba) nigdy nie było na mnie skarg , no chyba że takie , że zrobiłem komuś SS'y bo podejrzewałem wh
Znajomość AMXX (W skali 1-10):  AMXX średnio pluginów nie piszę , ale menu admina ogarniam
Staż w CS-sie: a z 10 lat by się chyba już uzbierało
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamcommunity.com/id/yaooming/ lub SID: STEAM_0:0:38022435
Dlaczego Ty: Hmmm , no może dlatego , że jest mało adminów , każda para rąk i oczu się przyda, gram już trochę u was stąd też kilku graczy już mnie kojarzy i chyba nie ma ze mną jakichś większych problemów?! Poza tym zgłaszam wam jeśli jest coś nie tak , jak i kontaktowałem się z Trap'em w sprawie organizacji jakichś konkursów , więc jak widzicie zależy mi na tym serwie :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  zależy od mojej zmiany w pracy , ale jeśli nie będę mógł grać zbyt dużo w jakimś tygodniu lub coś to zgłoszę to wam :)
Kontakt: forum , steam
Link do GameTracker'a: z tego co widziałem nie macie GameTracker'a
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Składki podobno też nie płaci się , więc NIE

 

Ps. Bardzo proszę was o zrobienie porządnego regulaminu , takiego jak jest na reszcie serwerów z takimi informacjami jak do jakiego czasu TT może przebywać na respie ITD i taryfikator banów ile za co można dostać , żeby później nie było , że on nie wiedział , że musi pakę podkładać , pozdro 666 :)

Edytowane przez 666Apostol

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda muszę poczekać na wypowiedz innych, ale jestem na tak. Co prawda to jest serwer "inny" niż inne. Co do regulaminu to ścigam Ars12 już chusteczka wie ile a sam robić nie będę.

Gracz aktywny, pomocny jak i towarzyski. Bardzo przyjemnie mi się z Tobą prowadzi konwersacje jak i przyjmuje wiele pomocy.

Na pewno przydasz mi się.

Poproszę Cię o podanie linku do fb (w celu dodania do głównej grupy administracyjnej) ot nie jest to wymagane.

Edytowane przez TrapBass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie