Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skargi [PIOTREK]


TrapBass

Rekomendowane odpowiedzi

Administrator PIOTREK  w mojej opini jest slaby pod względem zachowania... ciągle rashuje po wielokrotnym upominaniu raz po moim upomnieniu odpisał mi "rash jest tylko na midzie" rashowal longiem po czym odpisałem że rash liczy sie też longiem odpisywał mi "od kiedy ? daj mi to na papierze" jeśli ktoś wypowiada się na jego temat to odpowiada "w necie każdy kozak jakiś problem złóż skargę na forum " napisałem mu żeby tak nie pisał bo serio polecą skargi i wyleci odpisał mi na say @@  że mieszaka nie daleko i może ustawka dla mnie admin powinien dawać dobry przykład tu tego dobrego zachowania a co za tym idzie dawania przykładu graczą nie ma. Gdzie tu jest dawanie dobrego przykładu pisząc do kogoś z zapytaniem o "ustawke" chyba tyle ( nie mam ss ani demka bo nie sadziłem ze tak to wyjdzie myślałem ze obejdzie się to jego "zachowanie" bez żadnego rozgłosu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Piotrek cóż mógłbym tu skrobnąć , no na pewno to , że poświęca duuuużo czasu na serwer to jest mega na plus , ale jego umiejętności jeśli chodzi o adminowanie są na bardzo niskim poziomie... Dzisiejszy przykład gracz tt stoi na respie AFK , więc wyrzucam go za AFK , a nie banuje (fakt , że tylko 5 minut) z powodem "ile można stać na tym respie"

Kolejna sprawa piszę na y@@ info dla graczy napisał mi (chyba) "uważaj jest" "a" , chyba podpowiadał mi bo była niby wojna z jakimś innym "klanem"

Poza tym podsyłałem już jedno demko do Ciebie , więc widziałeś sam co się działo

Moja propozycja jest taka , żeby owy admin poszedł do Ciebie lub kogoś bardziej doświadczonego na tzw "lekcje" lub nie wiem jak to nazwać i o danie mu ostatniej szansy , jeśli będzie jeszcze choć jedna skarga , Goodbye i tyle ;] (oczywiście potwierdzona jakimś demkiem lub ss'em bo napisać może sobie każdy)

A co do odpowiedzi @ vrr15 to jak można rashować longiem?! Hmmm , no chyba jest to normalne , że jak jestem long i nie słyszę , żeby coś tupało w anarchii lub przed to lecę dalej , wy pójdziecie B , a ja będę siedział przy anarchii bo nie można zrashować?! Hmmm dość dziwne podejście , ale ok może się nie znam :)

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moja opinia wygląda następująco! Piotrek jako admin przestrzega regulaminu "Admin" .

Jest początkujący i trzeba kogo tego nauczyć. Jak każdy z nas wie "Rash" jest dozwolony po stronie TT również jaki i po stronie CT z ograniczoną możliwością. 

Nie wspominając ponownie gracz posiadający Admina o nicku "PIOTREK" nie zasługuje na bana z tego powodu że się uczy zasad. Moja rola "name" i "TrapBass" jest aby mu pomóc i wyjaśnić reguły. Zrobimy to i prosimy o wybaczenie w sprawie tego błędu Admin poniesie konsekwecje ustalimy to z opiekunem. Dziekuje za jakie kolwiek skargi. Mam nadzieje , że sytuacja się nie powtórzy ;) pozdrawiam .

Edytowane przez Namu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie