Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] SemeK


SemeK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: SemeK
Wiek: 16
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Cześć mam na imię Jakub mam 16 lat i mieszkam w województwie Pomorskim. Chodzę do 1 Klasy Technikum. Moje hobby to piłka nożna ale interesuję się także informatyką oraz mechaniką(co świadczy mój kierunek Technik Pojazdów Samochodowych). Często lubię sobie po siedzieć na komputerze i coś po robić lub po grać w jakieś gry. Najczęściej jest to MTA. Jestem osobą pomocną i odpowiedzialną. Miłą i kulturalną osobą dla innych. Zawsze chętny do działania. Jestem także przyjacielski i posiadam kulturę osobistą, nie wyzywam, nie kłócę się i staram się nie wdzierać w żadne bójki lub spory. Czasami jestem nie śmiały i nie zbyt pewny siebie, ale teraz co raz bardziej umiem się z kimś zapoznać i zakolegować. Lubię poznawać nowe osoby i znajomości. Zawsze wydzielone mi zadanie lub obowiązek wykonuje dokładnie oraz starannie. Za popełnione prze ze mnie błędy potrafię się przyznać i je naprawić.
Jak się o nas dowiedziałeś: Dowiedziałem się od osoby Registus, któremu dziękuje bo TS3 jest bardzo fajny i administracja bardzo miła oraz pomocna. :D
Co byś wprowadził w życie serwera?: Hm co bym wprowadził? Na pewno więcej osób, ponieważ razem z Registusem prowadzimy discorda gdzie mamy powyżej 100 osób i zamierzamy zbierać dalej więc na pewno zrobimy jakieś promo TS3.
Twoje doświadczenie: Moje doświadczenie jest dość spore często pomagałem w prowadzeniu serwerów oraz nadawaniu permisji itp. Osiągałem wysoką rangę i zawszę byłem pomocny. 
Byłeś już administratorem ts'a?: Owszem byłem, były to TS3 serwerowe z gry MTA. Dobrze dbałem o serwer głosowy. Byłem bardzo aktywny wszelkie konflikty i problemy wyjaśniałem. 
Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak, zapoznałem.
Ile możesz poświęcić czasu?: Sporo, naprawdę sporo. Na TS3 przesiaduje bardzo dużo bo jest to mój podstawowy komunikator głosowy. Jeśli chodzi o godziny to w sumie przesiaduje pół dnia więc od 2-12h 
Posiadasz mikrofon?: Owszem, posiadam.
Przeszedłeś mutację głosu?: Tak, przeszedłem.

 

WYMAGANIA:

-> MIN. 16 LAT (+)

-> Mutacja (+)

-> Mikrofon (+)

-> Konto na forum oraz staż min. tydzień (-)

-> Staż na serwerze min. 2 tygodnie (+)

-> Doświadczenie w roli Admina TS 3 (+)

-> Brak warnów na koncie (+)

-> Brak banów na TS'ie (+)

-> Dobra opinia wśród administracji TS 3 oraz całej społeczności (nie zbyt gadałem z administracją, jedynie z właścicielem)

-> Duża aktywność na serwerze (+)

-> Znajomość regulaminów na TS 3 (+)

-> Bezstronny (+)

-> Opanowany (+)

-> Bezkonfliktowy (+)

-> Obiektywny w podejmowaniu decyzji (+)

-> Wysoki poziom kultury osobistej (+)

-> Umiejętność pracy w grupie (+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na nie:

 

  • nie kojarzę takiego nicku z tsa
  • świeże konto
  • nie spełniasz wymagań (piszesz o stażu 2tyg, a nikt Cie nie widuje) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
  • Gość odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie