Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z To Ja Jasiek!


Sysia ;*

Rekomendowane odpowiedzi

Kawal dobrej roboty, gratuluje obojgu za czas I checi 😁 swietnie sie czytalo! 

I nie zapomnij Jasiek, ze USA tez razem Nas czekaja 😁😁😁

Sysia+456328 Jasiek tylko +4 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zosia napisał:

W związku zwracam uwagę na to, aby kobieta i mężczyzna się dogadywali, szanowali, byli ze sobą szczerzy i mieli do siebie duże zaufanie i wszelkie konflikty rozwiązywali pokojowo, trzeba rozmawiać z drugą osobą dużo. Trzeba też dbać o siebie i nie ranić siebie nawzajem. Jeżeli już coś jest poważnego czy to kobieta, czy mężczyzna mają jakieś tajemnice to powinni porozmawiać i nie owijać w bawełnę. Nie możemy oszukiwać siebie nawzajem, nie tędy droga moi mili. Związek to nie zabawka, związek to duże poświęcenie swojego czasu dla drugiej osoby i pomaganie sobie w różnych sprawach. Mój ideał kobiety? Hmm, zacznijmy od tego, że nie ma idealnych kobiet. Każda kobieta ma wady i zalety i bierzemy druga połówkę taką jaka jest, bo jak naprawdę się kogoś kocha, to nie można skreślać drugiej osoby poprzez wady i zalety. Mam nadzieję, że osoby które to będą czytać, zrozumieją o co mi chodzi.

 

 

 

Bardzo szanuje Cię Jasiek za tą wypowiedź. Jestem generalnie zaskoczona jak bardzo dojrzałą osobą jesteś pomimo Twoich śmieszków. Mam nadzieję, że kiedyś znajdziesz tą właściwą dziewczynę ! <3

 

Co do wywiadu, chyba nigdy nie widziałam go przeprowadzonego przez Sylwię. Jest super !

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad konkret  . Jestem osobą co czytać za bardzo nie lubi . Ale wywiad chociaż długi to z miloł chęcią się  to czyta.  Wielkie + dla obu stron wywiadu oby było ich więcej 

Edytowane przez K@Cz0Rr`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chciałbym wszystkich zachęcić do pomocy drugiej osobie. Jeżeli widzimy, że dana osoba jej potrzebuje - nie bójcie się pomagać, wszystkie uczynki jakie robicie do Was wrócą :d"

 

+100 stary, szanuje.

 

Wywiad sam w sobie ciekawy i przyjemny dla oka, dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny dla oczu, super się♦ czyta.! Kochani dobra robota, widać że czas nie był zarnowany :D

Jestem dumna! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester Stallone huhuhuu 

Wywiadzik konkrecik, takich chcemy więcej. 

Szanuje za wkładanie tyle pracy i poświęcenie czasu na to wszystko.

Ale mamy kobiety zdolne ahh 

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad inny niż wszystkie, fajny. Leci +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuje zosi za poświęcony czas aby przeprowadzić ze mną wywiad.Mam nadzieje że wam się podobał i dowiedzielście się o mnie wielu ciekawych rzeczy i was zaciekawiła moja osoba <3

VsyDpQr2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad miły dla czytelnika, momentami sam uśmiech pokazywał się na twarzy ;) 

Na początku było dość spięta rozmowa, wiadomo trzeba było od czegoś zacząć ale potem coraz lepiej  ;)

Sylwester bardzo ambitny facet, rób to co kochasz i dalej pomagaj innym! ;)

Pjona.

2At0kMw.png

0LnJfZy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad bardzo ciekawy,ale @ To ja Jasieknazywajmy rzeczy po imieniu nie,żaden pomnik tylko Wielka Ci*a xD poza tym nie wspomniałeś o dwóch najważniejszych rzeczach, które warto zobaczyć w Rzeszowie czyli Darze  i wałach, które warto zobaczyć nocą :D :0drinks: Dobra robota Sylwia :D 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sysia ;* usunał z polecanych temat
  • Inoue. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie