Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwolanie od muta


takko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:takko
IP / Steam ID*:STEAM_1:0:140576477
Admin banujący:shou
Data i godzina otrzymania bana*:
Runda: Nie pamietam
Serwer*:Only AWP 
Powód: Insult Player
Link do demka*:Nie posiadam demek
Wycinek z konsoli*: Nie posiadam takiego niestety, odrazu wyszedlem
Krótki opis sytuacji*: To tak, wbilem sobie na serwer, widze mapa awp_vio, widzę znanych mi ludzi więc  przywitalem się, mowilem tam od czasu do czasu cos ale nikt mnie wtedy nieu pominal, zmieniła isęmapa, zacząłem sięrozgadywać, diablik mnie upominal, (tutaj mu opowiedzialem bo gralem kiedyś w styczniu z Terrosrisstem i pamietam ze nie mial do mnie problemu wiec powiedzialem to Diablikowi, diablik powiedzial ze go t o nie obchodzi i to rozumiem, więc sie nie odzywalem) pozniej wbil shou i dostalem permamentego muta i powiedzial (cytuje) "piszesz skarge to masz +16" przynajmniej tak uslyszalem, ponieważ lubie tu grać, rozmaiwać, a denerwuje mnie te ciągle gadanie +16...

 

edit: Kiedys mi powiedziałeś ze mam znośny głos wiec sie odzywałem, to bylo tak , ze Lucek wyzywal przeklinał i nic, ja cos powiedziałem, odrazu mute dostawałem

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia 

 

Edytowane przez takusiek
musialem poprawic nick :D

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś wielokrotnie upominany dzień wdzień i dlatego dostałeś perma. Jak chcesz się witać to napisz elo na say i tyle :) Wchodze na serwer i 1 co słysze to takko więc nie mów głupot, lucek i nary potwierdzą, że nadużywałeś mikro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciał bym się wypowiedzieć jak mogę 

było to tak @ BlodY*GameXupomniał takusiek   że mikro+16 a po chwili przyszedł Shou na serwer i się do wiedział że @ BlodY*GameXupomniał  takusiek i też upomniał i po chwili dał mu muta Perma i powiedział że za tą skargę co napisał Takusiek na nie go .

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_gracz_odbanowany.png

Zostałeś odmutowany na serwerze, admin @ shou23 zostaje ukarany warnem w temacie ->  KLIK  <-  nie toleruję takiego zachowania, jakiejś zemsty... Jeśli sytuacja się powtórzy to admin @ shou23po prostu wyleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie