Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Śmieszne..


EwenemenT

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: RossenQ
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'pchasz sie do ct'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1326309134'
[AMXBans] Your IP: '89.76.145.182'
[AMXBans] =======================================

 

To jest śmieszne, on zostawił w CT tych co byli mape wcześniej i to jeszcze bez mutacji i nawet jeszcze "R" nie potrafi poprawnie wymówić a ja mam mutację wszedłem dzisiaj pierwszy raz do CT a tu ban o to że się pcham..

Jakie te prawo jest kruche, skoro łamiemy je buchem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze regulamin się tobie kłania Nie ma bezruchu totalnego!

Więc regulaminu nie znasz ???

A co do tych co rzekomo nie potrafią wymówić ''r'' to polecam słuchać dobrze. 

Dobrze słuchałem i nie tylko ja to mówiłem :)

I wiem że nie ma tylko się zapomniałem ale poprawiałem się..

 

 

Tak , mówili mi ciągle że na serwie ,,Ewenement" robi Fk , to go wywaliłem , a on dalej się pchał ... to mu dałem bana na 1h taki Easy dał by ci na 3h ;) POZDRAWIAM ')

Daj dowód że robiłem fk. Ah dobra, ja się kłócić nie będę, napisałem co mam napisać temat można zamknąć..

Jakie te prawo jest kruche, skoro łamiemy je buchem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład fk. Powiedziałeś bezruch totalny i ustawiamy się pod tylną ścianą na kucaka  ja napisałem ci że nie ma totala a ty przeprawiłeś się na  bezruch do odwołania ale na bezruchu do odwołania nie można kucać i zabiłeś parę osób.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład fk. Powiedziałeś bezruch totalny i ustawiamy się pod tylną ścianą na kucaka  ja napisałem ci że nie ma totala a ty przeprawiłeś się na  bezruch do odwołania ale na bezruchu do odwołania nie można kucać i zabiłeś parę osób.   

No to możliwe, pomyliłem się. To można wytłumaczyć nowemu graczowi a nie odrazu banować, dużo mam doświadczenia w JB ale tutaj jeszcze nie grałem, Ogółem na JB spędziłem ponad 2 lata.

 

 

Moim zdaniem ten Temat jest do zamkniecia. Poczekaj Godzinke i nie spinaj sie o byle co...

 

Nie spinam się tylko chciałem to wytłumaczyć.

Jakie te prawo jest kruche, skoro łamiemy je buchem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to możliwe, pomyliłem się. To można wytłumaczyć nowemu graczowi a nie odrazu banować, dużo mam doświadczenia w JB ale tutaj jeszcze nie grałem, Ogółem na JB spędziłem ponad 2 lata.

 

 

Proponuje przed wejściem do CT przeczytać wszystkie zasady i regulaminy a dopiero potem mieć pretensje.

dV4tb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EwenemenT skoro jesteś nowym graczem to nie uważasz, że przed wejściem do Ct należy znać regulamin albo chociaż trochę pograć na serwerze ? Ostatnio takich jak Ty na serwerze przerabiałem z 20 razy. Wejdzie 2 raz na serwer pcha sie do CT nie zna regulaminu i jeszcze skargę pisze. Ty się nie "pomyliłeś" tylko po prostu nie znałeś regulaminu. Ode mnie byś dostał na 4 godziny (w najlepszym wypadku) za mass fk, brak znajomości regulaminu oraz pchanie się do CT. Nie liczy się mutacja lecz to jak ogarniasz. Wole do CT wziąć osobę bez mutacji, która ogarnie niż z mutacją, która gra 1 albo 2 raz.. Moim zdaniem skarga nieważna a temat do zamknięcia. Co do nazwy tematu to "śmieszne" jest wchodzenie do CT bez znajomości jakiegokolwiek regulaminu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EwenemenT skoro jesteś nowym graczem to nie uważasz, że przed wejściem do Ct należy znać regulamin albo chociaż trochę pograć na serwerze ? Ostatnio takich jak Ty na serwerze przerabiałem z 20 razy. Wejdzie 2 raz na serwer pcha sie do CT nie zna regulaminu i jeszcze skargę pisze. Ty się nie "pomyliłeś" tylko po prostu nie znałeś regulaminu. Ode mnie byś dostał na 4 godziny (w najlepszym wypadku) za mass fk, brak znajomości regulaminu oraz pchanie się do CT. Nie liczy się mutacja lecz to jak ogarniasz. Wole do CT wziąć osobę bez mutacji, która ogarnie niż z mutacją, która gra 1 albo 2 raz.. Moim zdaniem skarga nieważna a temat do zamknięcia. Co do nazwy tematu to "śmieszne" jest wchodzenie do CT bez znajomości jakiegokolwiek regulaminu. Pozdrawiam

Regulamin na serwerze czytałem odrazu jak wszedłem, i nie pisało tam nic o totalnym bezruchu no ale ok. To do zamknięcia i koniec spamu ;)

Jakie te prawo jest kruche, skoro łamiemy je buchem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 punkt regulaminu:

10. NA SERWERZE NIE MA KOMĘDY TOTALNY BEZRUCH. JEDYNIE BEZRUCH.

 

Się czyta regulamin na forum a nie na serwerze;D I Tutaj prośba do Izcona. Lepiej napisać w tym regulaminie na serwerze że "regulamin jest na csowicze.pl":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />Powód: Temat został zamknięty.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6JailBreak - 31.186.82.162:27046Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie