Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na shou


takko

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 28.03.2020 Ale to tez ylo wczesniej, na wczesniejszych demkach
Nick użytkownika: @ shou23
Dowody:Nie mogęznaleźć demek, ale to było od 13:00 i mapa awp_nuke_cs
Świadkowie: Caly server dzisiaj t ow idział
Uzasadnienie: Było to tak, ze Nary i Lucek/Olivcia prosili go o wybyijanie w kosmos, dawanie noclipów . Rowniez kickowal ludzi , na przyklad ja sobie gralem, a mnie kicknął, ale to nie pierwsy raz bo keidyś mnie zamienił w bombę atomową jak miałem cluctha

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj filmik jak zmieniłem cię w bombe atomową, piszesz coś na co nie masz dowodów :), kicki były nie słuszne dałem je przypadkowo każdemu się zdaży miałem inne zamiary, chciałem uderzyć lucka i narego bo prosili mnie o wibicie i nikomu to nie przeszkadzało. Moim zdaniem beznadziejna skarga, pozdrawiam ;) A i jeszcze jedno przyznałem się do błedu na serwerze (chodzi o kickowanie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tego kicka, to wiem , rozumiem, ale nie powinienes ich uderzać i wylatywać w kosmos, duzo razy, na przyklad, bodajze wczoraj na awp_kox to dales nosclipa calemu serweowi, mroziles ich itp

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png

@ takusiekAdmin @ shou23został pouczony i będzie obserwowany pod kątem takich zachowań. Dziękuję za zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie